Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Szoktátok olvasni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Szoktátok olvasni az ismerkedés topikot? Vagy más helyeken szoktatok ismerkedni inkább?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasni ott leszbikusokat, de nem tudom mennyire szokták közületek látogatni vagy lehetőségként tekinteni arra a topikra.
2020. júl. 2. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Szoktam olvasni/írok annak, aki szimpatikus.
Nem olvasom/nem ismerkedek ezen az oldalon.
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az ismerkedés topikot nem olvasom (néha-néha tévedek oda ), de itt a leszbikusban ismerkedek, így nem tudom melyiket jelöljem meg a szavazásnál :D
2020. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem olvasom/nem ismerkedek ezen az oldalon. --> ismerkedés topikra gondolsz vagy eleve a gyakori kérdések oldalra


Csak nekem bekavar a topik és oldal külön használata. Szóval az ismerkedés topikra gondolsz "oldal" alatt?

2020. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Muszáj voltam úgy fogalmazni, hogy ne töröljék a kérdést kapásból:) leginkább az egész oldalra gondolok, direkt itt kérdezem, mert itt több a leszbikus, de mivel ott "legális" az ismerkedés, ezért hivatkozok arra a topikra.

Elnézést, ha ennyire megkavartam mindenkit, de így is elképzelhető, hogy valakinek a szemét fogja szúrni a kérdés.

2020. júl. 2. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már értelek akkor :D bocsi, hogy értetlenkedtem, de jobb tisztázni.

1. és 2. voltam

2020. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A GyK-n még a sima "ismerkedős" (azaz társkereső) oldalaknál is több a kamus pasi, irgalmatlan energia menne el a kiszűrésükkel. Teljesen anonim oldal, itt még az a támpont sincs meg, hogy hány éves, hol lakik illetve az a néhány mondat ami kapaszkodót ad a kamusok szűréséhez, illetve hogy milyen ember lehet a másik.
2020. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!