Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tettétek túl magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tettétek túl magatok azon, amikor belezúgtatok abba az iszonyatosan szép és kedves lányismerősötökbe, aki sajnos javíthatatlanul hetero?

Figyelt kérdés

Gondolom, a legtöbbeteknek volt hasonló élménye... Elképesztően kedves, gyönyörű lány, aki ráadásul barátként kedvel engem, én viszont többet is szeretnék, és ezt nehéz leplezni, de tudom, hogy úgysem lehet... Nektek van valami taktikátok az ilyen helyzetekre?


21/L



2020. júl. 4. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Elmondtam neki, mi a helyzet. Ő elmondta, hogy elfogadja, semmi probléma nincs de hetero. Nekem elég volt tőle hallanom, hogy túl tegyem magam rajta. Persze gondoltam még rá utána, de már nem reménykedtem semmiben. N
2020. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ilyesmi sajnos gyakran előfordul. Csak akkor vallj színt neki, ha tuti biztos vagy benne, hogy megértené és elfogadná. Máskülönben ne, mert őt is és magadat is kellemetlen helyzetbe hozod. Nekem két heteró szerelmem volt, bár nehéz volt, de azt csináltam, hogy leminimalizáltam velük a kontaktust, lassan de biztosan eltávolodtam tőlük érzelmileg. Ez egy nehéz folyamat, de ha végigmész rajta, idővel felejteni is tudsz. Ha viszont a baráti viszonyt mindenképp szeretnéd fenttartani, nehezebb lesz a dolog. Próbálj közben ismerkedni, beszélgetni, hátha véletlenül akad valaki, aki lenyűgöz és még esélyed is lenne nála! :)
2020. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Mi munkakapcsolatban vagyunk és elég jó viszonyban, de neki családja van. Nehéz túltenni magad ezen a dolgon, de lassan menni fog. Sajnos nem tudom vele minimalizálni a kapcsolatot, és mindig olyan kedves, aranyos, olyankor a szívem szakad meg utána... de sosem mondanám el neki, mert az kellemetlen lenni, emellett eddig kizárólag férfivel volt kapcsolatom, és ezt ő is tudja. Nem nagyon értené, mi történt hirtelen. Igaz, én sem értem.
2020. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám h belezúgtam,csak cseszettül tetszett az akkori főnököm lánya.Cuki alacsony,hosszú melírozott haj,Gyönyörű kékeszöld szemek,rekedtes hang,nagy mellek,pasis kiállás.Ehm :3

Enyhén illuminált állapotba,az utolsó munkanapunkon,a kocsijában ülve elmondtam neki,h bejön,és hogy szívesen.......

Tök normálisan fogadta a dolgot,és elmondta,h nincs ezzel baj,sőt...viszont ő csak pasikkal,de attól még ugyan úgy barátok maradunk.

Aztán nem láttam pár évig,jött más,aki felkeltette az érdeklődésem,szóval nem volt annyira kínkeserves túltenni magam rajta.

Mai napig ha találkozunk,azért még eszembe jut h jó lett volna ha...de kb ennyi.

(:

2020. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!