Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lefeküdjek vele, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele, vagy csak bajba sodornám magam?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akiről úgy tudtam, hogy hetero. Az előző munkahelyemen ismerkedtünk meg, de már nem dolgozom ott. Nagyon vonzó lány, de mivel a kezdetektől fogva úgy tudtam, hogy hetero (amikor megismertem, még járt egy sráccal), sosem gondoltam bele komolyan, hogy lehetne vele valami. Ő már egy ideje tudja rólam, hogy leszbikus vagyok (nekem is volt barátnőm a megismerkedésünkkor, és nem titkoltam előtte).


Nemrég egy baráti iszogatás után kettesben maradva beszélgettünk. Eleinte viccelődés szintjén a szexuális fantáziák irányába terelődött a téma, aztán kicsit komolyabban is beszéltünk erről. Viszonylag nyíltan beszélt arról, hogy már többször is elképzelte, milyen lenne egy nővel szexelni, és ha adódna lehetőség "valakivel", el tudná képzelni, hogy tényleg ki is próbálná, mindezt olyan nonverbális jelekkel megtűzdelve, hogy úgy éreztem, ezt nekem címezte... Aztán elviccelte a dolgot, amikor nem igazán tudtam reagálni, csak mosolyogtam meg dadogtam, és másról kezdtünk beszélni.


Szóval szerintetek belemenjek ebbe a dologba? Egyfelől nem tagadom, hogy nagyon vonzónak tartom, izgalmas a gondolat, hogy ágyba bújjak vele... De félek, hogy ha belemennék, neki viszont csak egy kaland lenne, az több szempontból is kínos lenne, mert rámehetne a baráti viszonyunk, meg ki tudja... Most semmi ilyet nem érzek iránta, de még a végén belé is szeretnék... Hogy látjátok, mit tegyek?



Ő 27, én 24 éves vagyok.



2020. júl. 4. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem menj bele mindenkép. Megbánnád később, ha kihagynád. Aztán ki tudja mi lesz még belőle.
2020. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Tuti, hogy neked cimezte. Neked kell eldöntened, ha egy izgi kis játék lesz csak belöle akkor az neked tragédia vagy egy nagyszerü élmény!
2020. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondom menj bele. De és itt van sajnos 2lehetőség.

1:valahol beijed,és offolja a bulit,és utána nem lesz képe hozzád. Azaz a barátságnak is fujtak.

2:kiprobálja veled,és...


Ezt neked kell mérlegelni.Én egy lassab bevezetéssel megprobálán az ágyamba cipelni.

Azaz folytassátok/beszéljetek és igyatok(föleg ő) a sexről,hátha kibujik a szög a zsákból.

2020. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy beszélgessetek járjatok el és ki alakul, hogy ő mit szeretne. Legyél mellette és rövid idő alatt úgy is ki derül a másik fél szándéka.
2020. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!