Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek gáz? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Hogyan tudnám úgy felhozni, hogy ne legyen pofáraesés?

Figyelt kérdés

Egy ideje tudom magamról, hogy kifejezetten kellemes a fenekemmel való foglalkozás is. Viszont általában nem merem elmondani a partneremnek, kapcsolatban se nagyon mertem. Sajnos elég furán néznek rám utána, és látom, hogy undorítónak gondolják kb.

Esetleg fel lehet ezt valahogy úgy vezetni, hogy kevésbé legyen kellemetlen, hogy néha szeretném, hogy ott is?

21/L (kategóriát légyszi figyeljétek)



2020. júl. 14. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez nem egy vészes téma. Szerintem a partnered simán megérti. Ne parázd túl! Mondd el neki és már meg is oldódott a probléma.

(figyeltem a kategóriát!)


40f

2020. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Menj és köss biztosítást az Alianznál pofára esés esetére.

Esetleg írd le egy lapra amit szeretnél, elmész közjegyzőhöz és ellenjegyezteted az igényed, majd ő csak úgy veheti át, ha előre aláírja.


Most komolyan... a pofára esés mindig benne van. Hallottad már, hogy "aki nem mer, az nem nyer"?

2020. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy előzetesen nagyon óvatosan megpedzegetve, hogy neki ez mennyire tabu, vagy szex közben irányítsd oda. Ha valaki fel van izgulva, kevésbe vannak ilyen gátlásai és ha látja, hogy élvezed, csinálni fogja.
2020. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy kapcsolatban fontos hogy mindent meg tudjátok beszélni, szégyenkezés nélkül. Hogy ki mit és hogyan szeret. Aki undorodik tőled emiatt, az nem a megfelelő partner. Szerintem semmi gond nincs ezzel, mindenki máshogy szereti.
2020. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látjuk a kategóriát s tény, hogy a leszbikus nők kevésbé "análmániások" mint a pasik. Ettől ha vágysz rá még nyugodtan mond el a partnerednek.
2020. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva nem esélytelen hogy ha szeret a partnered, megprobalkozik arrafele is


Én szívből utálom ha a fenekemnel matatnak, viszont a barátnőm meg szereti és igényli is. Kicsit viszolyogtam tőle de annyira szeretem hogy erősen gondolkodom rajta hogy meglepjem e ezzel

2020. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem ritka nők között sem... :D beszélni kell róla szerintem...
2020. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!