Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon fura ezt leírnom is, nem azért mert bármi problémám lenne velük, de ha magamra gonolok hogy az lehetek akkor elszégyellem magam annak ellenére hogy nekem sosem volt kifejezetten fura.

Szóval gondolom ez nem számít annyira de oviban amíg a többiek a fiúkat kergették én Évikével puszilkodtam a sarokban.

Suliban pedig sosen voltak crush-aim. Pontasabban fiúk egyáltalán nem, és tudjátok van az amikor a lányok kis cukiban összegyűlnek es megbeszélik hogy éppen ki tetszik nekik és meg csak néztem, hogy mondom nekem senki. Viszont még felsőben volt egy lány aki mellett kb 1 évet ültem, imádtam azt az érzést amikor meg tudtam nevettetni, néha csak úgy nézni tudtam volna percekig, amikor megölelt az nagyon jó érzés volt, ha mosolygott én is picit elmosolyodtam, de tudjátok megmagyaráztam azzal hogy csak olyan szeretnék lenni mint ő, egyszer viszont előttem állt valahol és már csak azt vettem észre hogy a fenekét nézem, nem feltűnően és nem is sokáig, de utána borzasztóan éreztem magam. Bár amikor ez volt akkor is heteronak tartottam magam, csak azon gondolkodtam hogy aszex vagyok, mert amúgy ha ránézek egy cuki fiúra akkor ő is tud tetszeni, viszont a gondolat is elborzaszt hogy lefeküdjek vele, és van bennem egy olyan érzés hogy mégis mi bennük olyan nagy dolog? Most nemrég voltam a Balatonon és nagyon rossz érzés volt a strandon lenni a bikinis lányok között, úgy éreztem hogy meg kell néznem őket amitől egyrészt azért voltam rosszul mert ott van az a leszbikus dolog, a másik meg hogy úgy éreztem mintha tárgyiasítanám őket (ez egyébként fiúknál nincs meg). Viszont ott van az hogy konkrétan szerelmes még sosem voltam és ez összezevar. Most a koromat nem írom, de kb össze tudjátok rakni hogy mennyi lehetek. Hát ez elég hosszú lett... Bocsi:/



2020. júl. 25. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Bemagyarázol magadnak mindenféle hülyeséget a médiákban összeszedett

beteges baromságok hatására.

A nők mindig is megnézik egymást: vagy azért, mert tetszik, és ők is olyanok szeretnének lenni, vagy irigyek, vagy azért, mert pl. nem tetszik.

A kiskorodban adott puszi a másik kislánynak, az baráti, testvéri puszi.

Felejtsd el ezeket az értelmetlen gondolatokat, és élj normális,

egészséges életet a természet rendje szerint. Ne hagyd, hogy

aberrált, beteges ideák az aurádba férkőzzenek.

2020. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad kellemetlenül, arról, hogy ki tetszik, nem tehetsz. Szerintem van benned leszbikus hajlam, vagy biszex vagy. Ha fiatal vagy még nagyon, akkor ez az idő során úgyis kiderül.
2020. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Testi kapcsolat híján nehéz lesz eldöntened, de ebből, amit írsz, nekem ez jön le.
2020. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez még nem jelent semmit. Lehet még nem érettél meg eléggé egy kapcsolathoz, ezért sem érdekelnek a fiúk, ami nem gáz, nem is kell elsietni. :) Ami a lányok megnézését illeti, szerintem nincs vele baj, a csajok is néznek meg csajokat ha jól néznek ki. Ez még nem jelenti hogy leszbi lennél. Kivéve ha később érzelmeket kezdesz el táplálni feléjük. De ettől sem kell megijedni, szerintem nincs baj a leszbikkel. ;)
2020. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Légyszi homofóbok ne...


#2 #4 Köszi:) Fiatal vagyok de annyira már nem nagyon ezért aggaszt hogy még sosem voltam igazán szerelmes, miközben körülöttem már mindenkinek van pasija.


#3 Igen amúgy, szerintem sem, de ilyenekben elég szar vagyok, leszbikust pedig senkit sem ismerek.

2020. júl. 25. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem a pasis mocskosfantázia mondatja velem, de azért a lányok könnyebben bele mennek egy kalandba is akár, anélkül, hogy kimondottan leszbikusok lennének.
2020. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Leszbikus vagy,ez alapján ez egyértelmű!

Az első kommentelő pedig csak egy szánalmas frusztrált pasi...haha.

2020. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egyáltalán nem egyértelmű, hogy leszbikus lenne, még túl fiatal, sosem volt kapcsolata, tapasztalata.

Ne aggódj emiatt, ezek a dolgok idővel le fognak tisztulni. Vannak nők akiknek csak nők tetszenek, vannak, akiknek férfiak és nők is, vannak, akik csak középkorúan nyitnak a saját nemük felé.

Viszont mindenképp felejtsd el ezeket a cimkéket: leszbi vagyok, hetero vagyok....Nyilván van egy rendes neved, és mellé egy személyiséged - na az vagy te. Nem pedig egy felcimkézett, fiókba betuszkolt egyed a több millió között. Sose azonosítsd így magad, és ne is engedd, hogy más ezt tegye. Nyilván bemutatkozásnál sem azzal nyitsz, hogy szia hetero/leszbi vagyok. Ugyanígy gondolkodj magadban is.

2020. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Pedig de.Sosem volt oda egy pasiért sem,nőkkel meg ezek a dolgok.Mindegy szexelt-e vagy sem,aki heteró is tudja magáról,hogy heteró,hiába nem szexelt még,szóval ez nagy hülyeség!
2020. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!