Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudom, hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy leszbikus vagyok-e vagy sem, esetleg azért nincs fiúm 25 évesen, mert gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés
Egyébként fizikailag vonzanak a nők,de közben azért vágynék egy férfival való kapcsolatra is.De nem tudom, hogy az utóbbit nem csak a konvenciók miatt?
2018. máj. 19. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem leszbikus hanem biszex vagy.
2018. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És akkor mit csináljak?

Van olyan fiú,aki ezt elfogadja?

2018. máj. 19. 09:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Onnan hogyha becsukod a szemed, akkor egy férfi mellett képzeled-e el magad. Akarsz-e majd egyszer családot, KÖZÖS gyerekeket valakivel. Ezt te tudod. Biztos voltál már szerelmes. Csak férfiakba?


Én is biszexuális vagyok, de a saját nemem abszolút csak szexuálisan érdekel, az ellenkező nemmel tudok csak szerelmet, kapcsolatot elképzelni

2018. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

gyerek?

ez is olyan, hogy nem tudom, hogy csak azért akarok-e,mert "ez a szokás", vagy tényleg?

honnan tudom ezt eldönteni?

2018. máj. 19. 09:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha férfival vágysz kapcsolatra akkor biszex vagy.


A legtöbb ember érzi hogy ehhez most nincs kedvem,csak muszájból csinálom,vagy tényleg van hozzá kedvem.


Képzrld el hogy nincsenek konvekciók,olyan világban élünk ahol természetes az azonos nemű házaspárok,családok láványa. Mindennapi,megszokott látvány hogy 2 nő vagy 2 férfi kézenfogva jár,senki sem lepődik meg ha vasútállomáson vagy mielőtt bemennek a munkahelyükre búcsúzásul csókot vált 2 nő, és senki sem lepődik meg ha 2 vagy 2 férfi egymás kezét fogva babakocsit tol,vagy ha az óvodába 2 nő megy a gyerekért. Egy céges bulin természetes hogy a főnöknőd egy másik nőt ölelget, a portásfiú meg egy férfival érkezik. Na,egy ilyen világba kit választanál szívesebben párodnak,férfit vagy nőt?


Amúgy a legtöbb biszexnél úgy vn hogy egxik nemhez csak szexuálisan,a másikhoz érzelmileg is tudnak vonzódni,de vannak olyanok akik mindkét nembe beletudnak szeretni és mindig az adott,szerettett személlyel képzelik el a jövőjüket,nem egyik vagy másik nemmel. Lehet te az utóbbi csopprthoz tartozol.

2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy elfogadják a férfiak. Amúgy még te is gyerek vagy szerintem az írásod alapján mondom ezt nem a korod alapján, mert annyira semmit se tudsz biztosra én úgy látom. Ennek már 10-en évesen ki kellett volna alakulnia, ahogy fejlődsz nálad miért tolódott ki ennyire, hogy még mindig nem tudod mi vagy és mit akarsz? Mennyire vagy gátlásos? Volt már pasid vagy kalandod nővel? 38F
2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Tehát eddig nem volt senkid? Ez inkább azért lehet, mert nem igazán érdekel a párkapcsolati téma, gondolom nem is találkoztál olyannal, akivel kölcsönösen erős vonzalom alakult ki. Nincs ezzel semmi baj, nem mindenkinek függ attól a boldogsága, hogy van-e párja vagy nincsen. Egyébként a biszexualitás nem egy hű de ritka dolog, a legtöbb ember vonzódik a saját neméhez is, csak kevesen hangoztatják. 22/f
2018. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igen,eléggé gyerekes vagyok tudom

elég terhelt gyerekkorom volt,egykeként széltől óvva nőttem fel,sokáig csak az iskola volt az életemben,egy ideig voltam magántanuló is eü-i okok miatt

tiniként még könnyebb volt, ha kérdezték, hogy akkor hogy állok a fiúkkal,mert akkor rávágtam, hogy ráérek, most tanulok

de így közeledve a családozós korhoz,egyre nehezebb kikerülni a kérdéseket, a gyerekeseket még csak-csak, de a párkapcsolatra vonatkozóakat: egyre cikibb, hogy nincs senkim?

még az is lehet, hogy aszexuális vagyok és tkp egyik nem sem vonz annyira, hogy tartós párkapcsolatba menjek bele?

2018. máj. 19. 10:27
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezzel el is döntötted. Ha a férfiak valóban vonzanának, nem lennének a kétségeid, nem tetted volna föl ezt a kérdést. Azt nem kérdezed, hogy vonzanak-e a nők, azt tudod.

A jövődről is ugyanezt gondolom, még biztosan nem akarsz gyereket, mert nem érzel bizonyosságot. Aki akar, az biztosan tudja, hogy akar, nem kérdéses a számára.

A korodat azonban tényleg jó lenne tudni, mert kamaszlányoknál nem ritka ez a fajta ambivalencia, és a kiváncsiság is játszhat. Ámbár az írásod alapján nem tűnsz süldőlánynak... :)

2018. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

indítóban szerepel, hogy 25

de ebben a kérdésben valóban, kissé gyerekesebbnek tűnhetek

2018. máj. 19. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!