Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kódolt nő kérdése:

Leszbikus párkapcsolatban élek. A páromat több mint egy hete nem láttam.Egyszer volt camsex.Egyik éjszaka annyira kellett már a szex nem bírtam,Lehet hogy beteg vagyok? Maszturbáltam. Ő megharagudott ezen.Most micskosnak erzem magam. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Megbeszélhetted volna vele. Legyél hetero vagy vegyél műbrokit. Azért ne haragudjon már meg rád mert masztizol.
2020. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem hogy bármely kapcsolatban miért gond a maszturbálás. Nem normális dolog ha valakinek ez gond (kivéve ha csak az van egy kapcsolatban..)
2020. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Hmm. Az a csaj nagyon féltékeny típus, vagy lelki bajai vannak. Meg kéne ezt beszélni mert 1, semmi köze hozzá mikor nyúlsz magadhoz, 2, nagyon instabil lehet lelkileg ha ennyi elég hogy felbacca az agyát


Nem, nem vagy mocskos, nem csináltál semmi rosszat. A partnered lehet hogy kissé abúzív.

Ennek semmi köze ahhoz hogy mindketten nők vagytok. Ez a csajod lelki problémája.

2020. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne érezd rosszul magad emberek vagyunk mindenkinek vannak szükségletei és ha nem tudtok találkozni érthető hogy magadhoz nyúlsz ezen nem kellene kiakadnia.
2020. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen amúgy még videót is küldtem neki erről, hogy ne legyen lelkiismeret furdalasom. Nem tudom kiert esett neki szarul. Megnyugtattatok. Már nem érzem magam mocskosnak.
2020. aug. 7. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Normális ha masztizik az ember párkapcsolatban.
2020. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Jézusom

Ilyen emberek tenyleg léteznek??

2020. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!