Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Párkapcsolatba nem, de egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba nem, de egy éjszakába belemennék. Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Biszexnek mondom magam.Nagyon vonzódom a csajszikhoz ,viszont kapcsiba nem mennék bele

Csak én vagyok ezzel így?

19/l



2018. aug. 28. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Én is így vagyok ezzel
2018. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Én is :)
2018. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Én is így vagyok ezzel.
2018. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Mi ilyen lanyt keresunk a parommal, de nehez olyat talalni aki csatlakozna parhoz, pedig mindkettonk fantaziajat nagyon izgatja
2018. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
#4 nálunk ugyanez
2018. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Én is ugyan így érzek...

21/L

2018. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

"Nagyon vonzódom a csajszikhoz"


Tipikus pasi szöveg... hány pasi szájából hallottam már, hogy "csajszi".


L

2018. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Yoda m. ***** válasza:
74%

Kedves 7-es.

Nos, hány pasi szájából hallottad? Egyébként honnan lehet tudni, h. a kérdező L v.F ? Megmondom: Sehonnan. Ugyanis 50/50% az esély...


Kedves Kérdező!

Megerősítést vártál. Hát most megkaptad... Biszexnek mondod magad. Oké. És ismerőseid, rokonaid, baráti köröd? Ők minek mondanak? Ez legalább annyira fontos lehet, mint önvallomásod. Elhiszed ezt nekem?

Ha lány létedre vonzódsz mindkét nemhez, akkor ideje lenne arra is gondolnod, hogy mit, vagyis kit akarsz majdan kapcsolatban... Mert nem élhetsz életed végéig úgy, mint egy méhecske, vagy pillangó, aki egyik virágról a másikra száll, hogy élete funkcióját betöltse... Vagy talán ez lenne életed értelme? Hogy valakinél, valahol, mindig kaphass egy kis szeretetet, egy kis melegséget, ölelést, élvezetet, szép szavakat, megbecsülést... s ha már kezd unalmassá válni, vagy eltelt az éjszaka, akkor csak tovaröppensz egy újabb szeretet-forrás után... Szóval, úgy tűnik szeretsz kapni, s nem is nagyon válogatsz... De, Te persze azt állítod, igenis adni is szeretsz, akkor honnan veszed azt, hogy a Másik nőnek (párodnak) nem lesz rá szüksége egy hosszabb kapcsolatban a Te szeretetedre? S neked meg talán az övére? Nem csak egy éjszakára...

Egyetlen éjszaka alatt is lehet jól nagyon jól járni, de nagyon rosszul is. Ez mindig attól függ kik akadnak össze éjszakára és mi célból. Ha csak a vágykielégítés a cél, arra találhatsz hapsit is. (Vagy már van is) Persze, tudom, a hapsik nagy része csak "két lábon járó vaginát" lát egy nőben. És úgy is viselkedik... No és Te, kit/mit látsz meg egy nőben, amikor 1éjszakás kalandra vállalkoznál vele?

Tudom... a kíváncsiság hajt...hogy vajon milyen lehet vele? Biztos jó lehet, vagy még jobb, mint... Tudod, hogy biztos csak a rendőr, meg a halál! Minden más bizonytalan.

Ismered a mondást: "Aki nagyon kíváncsi, az hamar megöregszik!" De nem testileg, hanem mentálisan...


Az ERŐ legyen Veled!

2018. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
A 8.válaszolóval pacsizok! Jól mondja.
2018. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Én pont fordítva vagyok már. Kipróbáltam már az egy éjszakást,két párral is..csak külön lánnyal nem volt alkalmam egy éjszakázni.. Mindig adódott valami gebasz.. :D

De,hogy őszinte legyek inkább kapcsolatot keresnék,nem vágyok az egy éjszakára :)

2018. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!