Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Nálatok szakító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Nálatok szakító ok lenne ha a parotok nem tudná kielegiteni a dominancia iranti vágyatokat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha soha "nem engedne",akkor ez hosszú távon szexuális frusztrációhoz vezet,ami több veszekedéshez,majd végül szakításhoz.Szerintem.
2020. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem lenne szakító ok, de én alkalmazkodó switch vagyok, plusz a szex nem is annyira fontos számomra egy kapcsolatban.
2020. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

2-es

Ahol a szex nem fontos azt a kapcsolatot (már) a fene megette.Igen is alap dolog egy jó párkapcsolatban a jó szex.

2020. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a szex terén nem illünk össze, az előbb utóbb probléma lesz.


Nem hiszem hogy hosszú távon képes lennék csak vanília szexre, de azért próbálkoznék valamiféle arany középutat megtalálni. Ha ez nem megy, akkor nem tudom mit tehetnék a kapcsolat mentéséért.

2020. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Aki lepontozott az mondja már meg nekem kérem,aszexuális?!Igen is két felnőtt között fontos a szenvedély,az intimitás,már,ha nem 16-18 éves kislányok még...
2020. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5, Ez egyéni igény, nem gondolom hogy általánosítható lenne. Alapvetően az a fontos hogy a felek szexuális étvágya hasonló legyen.

Két aszex pont olyan jól elvan egymással, mint két olyan akik meg csak gázálarcban és szügyhámban szeretik.

2020. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fontos is es ha lenne egy csepp eszed leesne, hogy nem azt irta, hogy nem fontos. Hanem ha valakivel minden oke akkor a szex kerdes egy olyan dolog, ami megoldhato az esetek nagy tobbsegeben, ahol ket ember kozt szerelem van. :D Meleg pasik mentek at aktivbol passzivba ilyen esetekben, na nehogy mar nem lehet.

Nekem is kb. napi szinten kell a szex, de alkalmazkodo vagyok es kb. barmit megteszek vagy legalabb kiprobalok ha a szerelmem szeretne... vannak dolgok amiket egybol friss kapcsolatban mondjuk nem lennek hajlando, de ez szerintem sokaknal elofordul. Ezekkel kapcsolatban le kell ulni es beszelni.

Na most itt a dominancia kerdes nem tudom mire vonatkozott meg hogyan, ennelfogva nehez megvalaszolni normalisan.

Tobb parom azt mondta ismerkedeskor meg, hogy o csak aktiv fel lenne szexben es ott kozoltem vele, hogy keressen mast, mert nekem az nem palya. Aztan megis kolcsonos szex volt mindegyikkel. :D De ugye ez is mar dominancia kerdes.

En speciel eleg dominans vagyok az eletben, de az agyban pl. nem. Viszont hogy tok alarendelt legyek meg bdsm kerdes ilyen szerepben egy olyan dolog amihez kell nekem par honap. Mert nem erdekel annyira es bizalom meg kell, az meg ehhez nem lesz rogton. Nem fogom magam alarendelni olyannak, aki meg utana kivag majd. :)

Szoval ezzel kapcsolatosan, hogy mire vagytok mikor mire mennyire hajlando, szerintem erdemes normalisan leulni es megbeszelni. Nyilvan ha soha meg teljesen elveti es o maga ne akarna egyaltalan akkor off. Mert az agyban tenyleg kell, hogy mukodjenek a dolgok es neked meg jelenthet az annyit, hogy annyira igenyled.

De ezt embere valogatja es szerintem mar alakuloban is erdemes beszelni ezekrol es nem elfelejteni azokat.

2020. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hetes:Válaszoltam a kérdésre is. -.-"
2020. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!