Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Én vagyok a domináns, ő nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a domináns, ő nem olyan aktív (? )

Figyelt kérdés

Először is: tudom, hogy ezt vele kell megbeszélnem, így is fogok tenni, de míg így este agyalok rajta kíváncsi vagyok más véleményekre is.


Tehát, kb fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

3-4 hónapja feküdtünk le először.

Mindkettőnknek a másik az "első" így kísérletezgetünk mindig.


Ő eddig háromszor élvezett el együttléteink során (nem maga az orgazmus a lényeg nálunk, maga az együttlét)

Én egyszer sem, ehhez közrejátszhat az is hogy szorongásom van, és lehet nem vagyok képes eléggé elengedni magam.


A következő merült fel: én vagyok a dominánsabb, szex közben az aktívabb, leginkább én kényeztetem őt.

Ám mikor ő van a soron, bátortalanabb (mindennel azon vagyok hogy segítsek neki elengedni magát), hamar abbahagyja, stb..

És látszik hogy sokkal jobban szeret alul lenni.


Én is nagyon szeretek neki adni, de sokszor elszomorodok, hogy ő magától nem kezdeményez, pedig én is vágynék rá, hogy egy kicsit domináljon felettem...


Hogyan beszéljem meg vele? Vagy velem van a ban?


19/N



2019. júl. 11. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Csak hozd fel így, ahogy leírtad, hogy szükséged van arra, hogy kicsit ő is irányítson és hogy szomorú vagy, hogy nem kezdeményez. Ezt meg kell beszélni. A kérdés nem az, hogy hogyan beszéld meg vele, mert a problémát már megfogalmaztad. Egyszerűen csak vezesd fel, mond el neki.

Gondolom elég gátlásos is a barátnőd, lehet fél attól, hogy valamit rosszul csinál. próbáld meg rávezetni eleinte, hogy mit csináljon, mi a jó neked. Aztán szépen rátanul, hogyan szerezzen neked örömet. De az is lehet, hogy egy "párnahercegnővel" van dolgod, aki valóban csak a passzív szerepet élvezi. Csak beszéljetek erről, ez a lényeg. Sok sikert!

24/L

2019. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!