Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen sztereotípiák vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sztereotípiák vannak a leszbikről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mindegyik férfias, trampli, nagyképű és férfigyűlölő. Én ezeket hallottam. Nos én egyik se vagyok, bár egy magyar mondás szerint a kivétel erősíti a szabályt. Nem vagyok egy nagy pride-ra járós, megvagyok a saját kis elveimmel és nem vagyunk egyáltalán egyformák.
2020. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mindegyik csúnya és férfias.Én ezt szoktam hallani.Na most csúnya nagyon nem vagyok,férfias pedig maximum a szexuális igényeimet tekintve. :D
2020. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a férfigyűlölő, csúnya sztereotípiák inkább azoktól jönnek, akik még nem találkoztak leszbikusokkal, vagy nem éppen elfogadóak...


amiről még hallottam, hogy inkább macskások és hamar összeköltöznek

2020. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk itt tényleg sok a férfigyűlölő. De ettől még nem gondolom azt, hogy ez a jellemző.
2020. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%

12:37

Teljesen jogos pedig,nagyon is igazuk van!Remélem ez a jellemző. (:

2020. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Useless lesbian - leszbikusok nem tudnak csajozni, nem értik a közeledésre utaló jeleket


Két hét után összeköltözés négy macskával - tény hogy leszbikusok nem csinálják nagy átlagban azt amit a melegek grinderen, de a sztereotípia szerint azonnal nagyon komoly kapcsolatnak mindegyik


Lipstick leszbikus - nagyon feminin, nagyon glamur csaj aki csak ilyen nőkkel áll szóba. Heteróbbnak néz ki a heteró csajoknál, és erre büszke is. Általában nyávog, hogy nincs a magas igényeinek megfelelő nő, vagy ha van, nem udvarolnak neki.

Húszcentis műkörme van és nem érti miért nem akarja senki megfektetni.


A hippi leszbikus - teva szandál, valami fura haj pl raszta vagy rövidre nyírt, pszcihedelikus drogok, batikolt póló, bio gluténmentes vegán vegakaja, állayvédelem és környezetvédelem.


Baby dyke - 13 és 22 között, neon haj és alternatív cuccok de tök se zenei ízlés, 26 kitűző általában pride zászlós, az identitása nagy részét az épp felkapott leszbikus témájú sorozat/előadó teszi ki. Általában heteró nőkbe szerelmes vagy valami távkapcsolata van kizárólag tumblr vagy tiktok vagy instagrammon át.


Lesbian bed death - az összeszokottabb párok közt nincs szex...állítólag


Butch macsó - elvileg fiúsabb a fiúknál, agresszív és ronda


A leszbikusok ollóznak - ez eléggé extra mutatvány, napi szinten sztem kb senki de javítsatok ki 13 éves fiúk akik itt trollkodtok


A prideon mindenki meztelenül csillámporba hempergetve nyilvánosan dug - a pride nem csak a felvonulásból áll, van mellette egy csomó kultúrális program. A felvinuláson általában mindenki póló farmerban van, pláne magyarországon.


A leszbikusok utálják a férfiakat - a heteró topikban hallgasd meg a csajokat. Itt ehhez képest kb senkinek semmi dolga velük eego nincs konfliktus

2020. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!