Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Számotokra melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra melyik a legszexisebb női testrész?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Az agy.
2020. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy az #1-es írja az agy, iq, eq.
2020. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi értelme szándékosan félreértelmezni egy kérdést!

Amúgy az agy nem testrész, hanem szerv!

2020. szept. 3. 19:10
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Láb
2020. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mi értelme van feltenni egy kérdést, amit közel 200-an tettek fel előtted. És köszönjük a helyesbítést hisztis tanárnéni, rajtad kívül ezzel bizonyára senki más nem volt tisztában.
2020. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Elnézve az itteni felhozatalt, ki csodálkozik még azon, hogy az agy az?
2020. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát van ,aki azzal üti el az időt, hogy 201-edszer is feltesz egy kérdést, és van aki azzal,hogy ezekre kényszeresen válaszol érdemi tartalom nélkül! Ilyenek vagyunk mi emberek. Egyébként neked mi a valódi problémád? Kevés a szex? Cseszeget a főnök? Anyagi gondok? Miért vagy itt? Akarsz róla beszélni?
2020. szept. 3. 20:19
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Na és neked?
2020. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

Imádom.

Jön egy ezerszer feltett kérdés, jönnek rá hülye válaszok , aztán a vitatkozás, kötözködés majd a személyeskedés.

2020. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es! És milyen érdekes az emberi elme! Látod, hogy ezerszer feltették már ezt a kérdést, és mégis belekattintasz! Meg a többiek is! És én is így szoktam! De ettől működik ez az oldal. Nem értem, hogy egy ilyen kérdés miért szül ekkora feszültséget bizonyos emberekben? Nyilván a többség tisztában van vele, hogy az agy nem testrész, ezért írtam ,hogy szándékosan értelmezik félre.
2020. szept. 3. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!