Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Van olyan testrész vagy tulajdonság a fiúkon, amit néha azért mégiscsak megnéztek vagy megkívántok, esetleg elfogadnátok, ha nektek is lenne? Vagy ami nélkül szerintetek mégiscsak nehéz igazit élvezni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi test tud esztétikus lenni bármilyen nem esetében.


Persze elfogadnám némelyik srác szemszínét, szép formájú körmeit, hajszínét.

De ettől nem vonzódom hozzájuk szexuálisan. Nem kell egy testrészt szexualizálni ahhoz, meglásd benne a szépet.


Amihez szexuálisan vonzódom, pl. kerek csípő, telt combok, puha pocak, telt mell, karcsú nyak...ezek ebben a formában nőkre jellemzőek.


Persze volt olyan, hogy egy transz srácot benéztem butch leszbikusnak, de ez esetben hamar egyértelmű lett, hogy ez nem az a film. Elnézést kértem tőle, de ettől nem igazán ingott meg az identitásom.

2015. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én grafikusnak készülök, és nagyon szeretem rajzolgatni a férfiak izmait. :D Egyszerűen szép formásak, ellehet veszni a rajzolásban a részleteiben. De ettől függetlenül semmilyen szexuális töltöttség nincs bennem irántuk.
2015. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok izmos kezekez rajzol bár én nem grafikus leszek :D hanem mérnök ><szoval csak hobbi de nekem sinvs semmi szexuális vonzalom csak egyszerűen jol néz ki :D 18/L/L
2015. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőekhez. Amúgy a kedvencem a gyönyörű szép világoskék szem, olyanért még néhán fiút is megnézek. :D
2015. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!