Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mas is van, aki egyszeruen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van, aki egyszeruen nagyon szerencsetlen az ismerkedesben es nem jon ossze neki?

Figyelt kérdés

Regota Tinderezek. Elso problema az, hogy eleve rengeteg olyan lany van fent, aki csak ugy elbolondozik, es ez mar a biorol/kepekbol is latszik, foleg itt Pesten vannak. De ezen tul, hogyha vegre matchelek egy olyannal, aki komoly elvileg, a vege az az, hogy egy ketto tali utan befellegzett a dolog. Ha egyaltalan eljutunk a talalkozasig.

Masnak hasonlo tapasztalata van esetleg? Ugy tunik, mintha sokaknak szerencseje lenne benne :(

21/L



2020. szept. 10. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Jól látod nem csak a tinder ilyen, hanem szinte minden netes társkereső (leszbikus kategóriában). A felhasználók 90-95%-a vagy kamus pasi (ezért nem lesz belőle találka), vagy pár aki nőt keres 3.-nak. Mondjuk ha utóbbi is érdekel, akkor azt könnyen meg tudod valósítani netes ismerkedés nélkül is (swinger).
2020. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a szerencsétlenségem abban rejlik, hogy értelmes, mégis bolondos lányokat keresek.

Valahogy mintha senki nem érezné az egyensúlyt ebben. Valaki olyat keresnék, akinek a személyisége magával ragad.

Mindig úgy járok, hogy valaki ilyennek képzeli magát, aztán beszélgetés közben kiderül, hogy nincsenek saját gondolatai, vagy egyszerűen csak túlértékeli saját magát és egyáltalán nem lát semmit racionálisan maga körül, meg persze önmagát sem.


Hidd el, tudom milyen, mikor szent meggyőződésed, hogy létezik olyan lány, akiről álmodozol, de folyton csak csalódsz. Talán kicsit már én is kritikus szemmel nézek másokat ezek miatt, így mostanra még rosszabbak az esélyeim. Persze pontosan tudom, hogy nem csak nekem lehetnek elvárásaim mások felé, így én is folyton fejlesztem magam, nem elrugaszkodott elképzeléseim vannak egy párkapcsolatról. Majd remélem egyszer csak betoppan valaki az életembe, akivel megváltjuk a világot, miközben jól érezzük magunkat:)

2020. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás lányok! Én is hasonló cipőben járok főként fiús lányként nagyon nehéz de hát a remény hal meg utoljára 🤞
2020. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De hat ha a neten ezek szerint nem jon ossze, es nagy partiarc meg nem vagyok, akkor mi marad? A remeny, hogy majd veletlen felbukom a kikotodott cipofuzomben, egyenesen valaki karjaiba? 😂
2020. szept. 10. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem társkeresőzök,és jelenleg csak barátilag ismerkedem,de tapasztalataim és észrevételeim szerint más felületen is a fent említett problémák vannak jelen.

Vagy képkunyerálós kamus pasikba botlok,vagy olyanokba,akik pár mondat,esetleg néhány levél után felszívódnak.

Sajnos (szintén) Fiús lányként tényleg nehéz.

2020. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Neten marhára nem megy fiús lányként nekem sem. Élőben nincsen gáz, de vidéken kevés a leszbikus és nem találok olyat sem, aki kellően intelligens, humoros, vad (állandóan utazom, szóval lépést nem árt, ha tud tartani velem), extrovertált, vagy nem bánja, hogy az vagyok és még kinéz is valahogy, bár ez tényleg huszadrangú dolog nálam már.

Képkunyerálós pasikba sehol nem mentem, se kamu pasikba, maximum itt, én amúgy nem vágom hogyan futtok ebbe bele állandóan, hogy mindenki mondja. :(

Egyébként covid miatt vidékről kb. csak barátkozni van most értelme. :(

2020. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként engem az zavar a leginkább, hogy sokszor ahelyett, hogy két ember elkezdeni csak lazán spanolni, jönnek a keresztkérdések hobbik ilyesmi téren amivel már ki akarja szűrni az ember a másikat. Pedig szerintem mindenkivel lehet közös pontokat találni és igazából mindenfélékből voltak már egyezéseim a másiknál, és egészen biztos vagyok benne, hogy jó recept arra, hogy mi fog működni, mi nem, rohadtul nem létezik.
2020. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Már rég elengedtem ezt a dolgot.

:)

2020. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is elengedtem. Sosem volt barátnőm, eddig csak neten ismerkedtem. De nem vagyok már mai csirke.

Most az egyetemre kéne koncentrálnom, mert ez az utolsó évem. :D

2020. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Ha már a Kapcsolat dolog az zátony,legalább jó,hogy vannak állatmenhelyek....:😐


#8

2020. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!