Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, kinek sült el nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kinek sült el nagyon rosszul a coming out? A várt pozitív, semleges reakció helyett támadás, vádaskodás, lenézés, teljes elfordulás lett belőle?

Figyelt kérdés
Kitől jött ez a nem várt reakció?
2020. szept. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Általában azért be tudom lőni ki hogyan fog reagálni, és ha valaki problémásnak ígérkezik, azt előbb-utóbb kiiktatom az életemből.


A nagyapám a szó klasszikus értelmében náci, 100%ban nincs vele vagy a család azon ágával kapcsolat, kölcsönös utálat okán. Aki nem vesz emberszámba, az számomra is gyakorlatilag halott.


Baráti körben is volt ilyen, gyorsan megszakadt a dolog.


Plusz a régebbi munkahelyemen volt egy iszonyatos homofób albán pali aki a kisfőnök volt, de ettől függetlenül egyéb okból ki let rúgva, és azóta az Aldiban dolgozik...az ígyjárás klasszikus esete 🤣🤣🤣

2020. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

1#


Van olyan öreg, hogy anno az NSDAP tagja volt?

2020. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátikörben volt egy ilyen lány. Nagyon jóbarátnők voltunk álltalános 1óta. Ugyan külön gimi de megmaradt a barátság.

És ha már ennyire jóban vagyunk akkor ő is tudhatja. (Mert amúgy semmi jelét nem mutatta,hogy baja volna velünk.)


És mint valami béna filmben:nagy kerek szemek. Te tényleg bu.i vagy?

Hát mondom én talán máshogy fogalmaznék...

És folytatta. A lényeg,hogy a kacsolatunkat úgy tekintett mintha vadászmező lenne ahol én majd elkapom és megerőszakolom...

Mindent erre hozottki. Hogy biztosan kiakarom nyalni meg minden.


Akkor én is keményitettem:egy kutya nyelvével sem nyalnálakki.

Meg rusnya is vagy és sosem a külsődért szerettelek. Most már másért sem.


Na ez sem tetszett neki. Végülis egy beteg pitsa kijelnetés után távozott.


Egyszer írtam neki,hogy esetleg normálisan megtudnánk e beszélni? de nem jelentkezett.


Ezek után már ne is.

Ez idén januárban volt.

2022. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, jó hü.ye volt a csaj. Nem is értem az ilyenek mibe vannak.
2022. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!