Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Hát...

Egy éve megismertem néhány homoszexuális embert, nemrég még az is kiderült, hogy a tágabb családomban is van ilyen személy (nem is egy).

Még két évvel ezelőtt volt egy olyan eset, hogy néhány lány tesi után szólt nekem, hogy bámulom őket és ez zavaró. Én nyilván összezavarodtam, hiszen nem emlékeztem semmi ilyesmire, még mindig nem tudom, hogy komolyan gondolták-e.

De van egy olyan érzésem, hogy a környezetemben az emberek (osztálytársak) azt hiszik, a lányokhoz vonzódom. Egyszer még a bátyám is elmondta, hogy szerinte leszbikus vagyok (nem viccelődött, ő nem olyan).

Ráadásul nemrég belegondoltam, és el tudnám magam képzelni egy lánnyal is (legalábis romantikus kapcsolatot tudnék vele létesíteni, testit már kevésbé).

De most amúgy egy fiú tetszik (akivel soha a büdös életbe nem fogok összejönni:D), szóval teljesen tanácstalan vagyok.

Amúgy lgbtq+ párti vagyok, a fentebb említett barátok és családtagok miatt is, de még mindig úgy érzem, hogy a környezetemben sok ember ezt visszataszítónak találja. Miért?



2020. szept. 21. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

azt te döntöd el, hogy magadat hogy definálod


de még val elég időd eldönteni/eligazodni


tégy úgy, ahogy érzel, csak mazért, mert mások mondják, még nem kell lezbikusnak lenned, de ha úgy érzed, akkor legyél!


Sok szerencsét!

2020. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyjából leírta.


Vannak olyan bi nők akik szereotíp leszbikusnak néznek ki és mindenki azt feltételezi hogy ha férfi mellett vannak, akkor az tuti kamu. Nem feltétlen.

Úgy viselkedik, öltözködik mindenki ahogy neki tetszik, ez nem determinál semmit.

2020. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy leszbikus.
2020. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy biszexuális vagy. A lányokhoz és fiúkhoz is vonzódsz.
2020. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!