Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ettől vajon "gyerek" vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől vajon "gyerek" vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor hosszasan öleljük egymást és legutóbb ölelés közben arra kértem őt, hogy simogassa a hátamat és súgja a fülembe, hogy "szeretlek".

2020. szept. 22. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezt jelenti a "gyereknek" lenni, akkor örökre "gyerek" akarok lenni! :-)
2020. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért lennél ettől gyerek?

Inkább csak vágysz a szeretetre.

2020. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
A hát simogatása,az a legbensőségesebb jel két ember között.
2020. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Valószínű egy anyakomplexus.
2020. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, hogy mikor kisgyerek voltam, anya felé is nyújtogattam a karjaimat, hogy vegyen fel, öleljen meg, pusziljon meg és ugyanezt csinálom most a párommal is, hogy nem fog egy idő után gyerekesnek tartani?


Imádom, amikor szeretgél engem, igazából nem először kérem tőle, hogy "babusgasson".


Attól is fülig tudok pirulni, amikor pl. egymás homlokának támaszkodva, mosolyogva bókolunk egymásnak, de a hátam simogatása ölelés közben annyira kimondhatatlanul jó érzést váltott ki belőlem. Olyan jó értelembe vett "borzongást", hogy annyira fantasztikus a párom által szeretve lenni.

2020. szept. 22. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem mondanálak e miatt gyereknek :O
2020. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem, csak szereted a párod és vágysz a gyengédségre, teljesen rendben van.
2020. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, de attól, hogy ezt kiírod kérdésnek attól igen.
2020. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek és nem akartalak ilyesmivel terhelni titeket, csak picikét elgondolkoztam, hogy rendjén van-e ez, hogy ennyire vágyom a szeretgetésre/gyengédségre, úgy hogy már nem vagyok 5 éves?
2020. szept. 22. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Mért kell ezt külön kérni? Ennyit sem tud rólad a párod?
2020. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!