Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kezdem azt érezni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem azt érezni, hogy vesztem el az érdeklődésemet a fiúk iránt, és inkább a lányok érdekelnek jobban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél-2 éve már, hogy főleg lányok/nők jönnek be. Előtte is gyanakodtam már, hogy a velem egyneműekhez (is) vonzódom, már csak abból, hogy pl. női celeb crushaim is voltak, vagy hogy valamelyik lány ismerősöm nagyon megtetszett.

Még 2 éve volt egy hosszú párkapcsokatom egy sráccal, akivel le is feküdtünk, de egyáltalán nem izgatott fel, és végig színlelnem kellett az orgazmust, ami nagyon kellemetlen volt. Azt hittem, hogy én nem csinálom jól, velem van a baj, de rá kellett, hogy jöjjek, hogy azzal volt baj, hogy nem keltett bennem az vágyat, hogy egy sráccal fekszek le. Viszont amikor képbe jött egy lány, aki ilyen plátói szerelmem volt, iránta sokkal jobban érdeklődtem olyan téren is. De nem lett belőle semmi, nagyon félénk voltam.

Ezzel az a baj, hogy kb senkinek nem merem elmondani, hogy mi zajlik bennem, főleg nem a szüleimnek. Anyukám még lehet megértené, de sajnos apukám nagyon homofób, nem szereti a melegeket. Nagyon szeretnek mind a ketten, de félek, hogyha ezt elmondanám nekik, azzal valami nagyon nagy törést okoznék bennük.

Viszont folyamatosan kérdezgetik, hogy van-e valamilyen srác már a képben, vagy mikor hozok haza valakit, és erre nem tudok sosem mit válaszolni.

Nem tudom, hogy elmondjam-e nekik, vagy sem.

Illetve, jelenleg van egy lány az egyetemen, akiről 90%-ig biztos vagyok, hogy leszbikus és nagyon megtetszett. Nagyon sokat szoktunk nevetni és nagyon jól érzem vele magam.Minden héten találkozunk, de sose csak kettesben, mindig valamilyen társasággal, aztán ott van, hogy csak úgy néha kettesben beszélgetünk. Volt már, hogy nagyon közel álltunk egymáshoz, vagy összeért valamelyik végtagunk. Viszont merek közeledni felé, mert néha olyan, mintha tartani akarná a távolságot. Az is megfordult a fejemben, hogy lehet van barátnője. Nem tudok nem gondolni rá, mindennap eszembe jut. Amikor meglátom görcsbe rándul a gyomrom, és kicsit zavarba is jövök.

Esetleg tudna valaki valamilyen tanácsot adni, hogy ezt mégis hogyan kezeljem?

19/L



2020. szept. 27. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Fogadd el.
2020. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Engedd el az erzeseidet ...
2020. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mégis hogy engedjem el? Ne érezzek senki iránt semmit sem? Úgy nem lehet boldogan élni.
2020. szept. 27. 11:59
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Gyere össze vele.
2020. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4.: De nem tudom, hogy hogyan közeledjek felé. Vagy egyáltalán hogyan kezdjek ebbe bele. Sosem volt még ebben tapasztalatom.
2020. szept. 27. 12:00
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Belekezdeni már belekezdtél. A kontakt megvan, jól elvagytok.

Nem lenne nehéz ebben a korban szóba hozni a párkapcsolatokat, előbb úgy általánosságban.

2020. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő felvállalja-e a nemi hovatartozását. Instán láttam , hogy követ lmbtq-s oldalakat, de amikor szóba jött a párkapcsolati téma, csak annyit mondott, hogy nincs senkije és ennyiben kifulladt a sztori. Utána másról beszéltünk a társaságban.
2020. szept. 27. 12:07
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha instán követ ilyeneket, és ez nyilvános, akkor valamilyen szinten vállalja. Kapcsolata nincs, hívd el valahova (kávé, tea)!
2020. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszönöm a segítséget! :)
2020. szept. 27. 12:10
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha gondolod, akár privátban is, beszámolnál a fejleményekről?
2020. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!