Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megismertem egy csinos lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csinos lányt és elkezdtünk beszélgetni, de nem ír vissza. Ekkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 napja elkezdtem ismerkedni egy nagyon szép és kedves lánnyal akit a barátnőm mutatott be nekem Facebookon. Elég sokat beszélgettünk, erre ma egész nap elérhetetlen. Nem is látta azt a 2 mondatot se amit írrtam, hogy mi újság. Szerintetek valami közbe jöhettett neki, vagy munka vagy ilyesmi? Vagy hirtelen meggondolta magát, mert úgy tűnt nagyon bejövök neki és fordítva is. Remélem csak munka miatt volt valami vagy ilyesmi. Nem törölöt mint ismerős, nem tiltott semmi ilyesmi. Lehet csak túl parázok, hogy lepattint? Mert tényleg szeretnék majd vele találkozni, mert ő az első normális lány aki velem beszélgetett és leszbikus. Néha ráparázok ilyen dolgokra. 23L



2020. szept. 30. 00:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem. ÉS végre visszairt csak sokat melozott :)
2020. szept. 30. 20:23
 12/12 A kérdező kommentje:
na azóta sokat beszéltunk, van nap hogy sokaignem elerheto. de a lényeg talalkozni akar velem :D én kérdeztem meg elsőnek és igent mondtot :)
2020. okt. 2. 04:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!