Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érezted már úgy, hogy elveszte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy elvesztetted a motivációd az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Kicsit meguntam a társkeresést, pedig igényem lenne egy párra, de egyszerűen már nem megy az ismerkedés.

Belefáradtam és inkább csak teszek rá magasról.


Van még ilyen leszbikus? Nem mintha sokra mennék a támogató válaszokkal, de a lelkemnek azért jól esne.



#magány #párkapcsolat #leszbikus #szőrös kisállat
2020. okt. 4. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Éreztem régen, de azóta boldog vagyok. Ne add fel te se!
Jelenleg is ezt érzem.
Van párkapcsolatom, amúgy sem érdekel a nyomorod.
Simogass szőrös kisállatokat, attól jobban érzed majd magad.
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero v. leszbikus v. biszex v. meleg - ha sok kudarc éli az embert akkor bárkinél előfordulhat úgy érzi "feladja". Ez egyfajta önvédelmi reflex a kudarcélmények elhárítására. Pedig a legrosszabb ha megállsz! Viszont erőltetni sem szabad. Lazán, kötetlenül ismerkedj, jár közösségbe, beszélgess, kommunikálj más leszbikusokkal, leszbikus közösségekkel és előbb-utóbb megtalál az is akit/amit keresel.
2020. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hali, én is így vagyok. :D Az a gond, a legtöbben az ismerkedést tényleg annak veszik, hogy párkeresés, mármint én barátkozni akarok és ha lesz több lesz, ha nem akkor nem. :D De engem akarjon megismerni és ha úgy van belémszeret. Spec nemrég tindert is leszedtem egyébként, pedig 500 matchem volt.

Amúgy sok hobbim van alapvetően, elfoglalt vagyok, időm sincs úgy. Barátom is sok és amíg nem komoly egy kapcsolat, ezek fognak elsőbbséget élvezni.

Meg amúgy most korona idején necces is a távkapcsolat, meg válság, stb. utazás is nehézkes lehet akár ha valaki idősebbel él, jelenleg értelme sincs! Szóval igazából jókor vagy kiégve, fordítsd ezt az időt magadra, aztán lesz ami lesz.

2020. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, detto, úgyhogy múlt héten örökbe fogadtam egy macskát. ¯\_(ツ)_/¯
2020. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak az ismerkedéshez,kb úgy mindenhez.😥
2020. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Badoo-n vagyok,de tényleg kudarcok,kb mindenki azt várja én írjak mikor ő húz jobbra,ha ráírok (mint mindig) rosszat fogok ki,de biztos vannak olyan lányok akikkel meg lesz az összhang,csak így nem erre számított az ember😂
2020. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én így vagyok... én tinderezem. Match után vissza se írnak, vagy ha igen egy idő után offolnak, sok a kíváncsi heteró, van aki csak unatkozik, találkozni meg nem akar..

Bár azért nem adom fel teljesen, 20 évesen még nem aggódok túlzottan. Érzem hogy idővel megtalálom azt a lányt akivel kölcsönösen boldoggá tesszük egymást. Csak nem a Tinder és társain...😅 Mindegy, legalább megpróbáltam ezt is.

2020. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érzem
2020. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
✌️
2020. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Éreztem
2020. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig mikor beletörődök,hogy reménytelen akkor jön egy lány. Felcsillan a remény,persze el is megy,mert nem jön össze :D és akkor megint úgy vagyok próbálok keresni. Aztán eltelik egy hónap,megint beletörődök,nem megyek fel a társkeresőkre,magammal foglalkozok. Aztán kis idő után,újra jön lány. De persze ez megy.. Mondjuk most megint kezdek beletörődni :D október van. Idénre szerintem hagyom az ismerkedést :D Igy is elcse.szett ez az év. Nem csak a covid miatt,rengeteg más rossz is történt velem is,családban,baráti körökben. Igazából most először várom,hogy egy évnek legyen vége.


Én is igazából nem feltétlen akarnék kapcsolatot,tehát barátkozás is cél,nyilván ha már úgy érezzük komolyabb akkor kapcsolat lesz. Nem erőltetnék semmit. De valaki nagyon szigorúan veszi,hogy csak komoly kapcsolat. Értem én ezt is. De szerintem akkor meg túl görcsösek a felek. Az sem éppen jó.

2020. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!