Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik nemhez vonzódom? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemhez vonzódom? 18/L

Figyelt kérdés

Még nem voltam egyik nemmel se, mert össze vagyok zavarodva és nem igazán merem közel engedni magamhoz a fiúkat. Nekem tetszik a férfi test, fel is tudok rá izgulni, viszont egy női testre nem izgulok fel. Ez azért furcsa, mert többször is előfordult már, hogy mélyebb érzelmeket táplálta egy lány iránt, illetve vonzalmat, de ugye a személyisége fogott meg, és nem a teste. A fiúknak inkább csak a teste fog meg, talán azért lehet ez, mert még találkoztam olyan nagyon gyengéd fiúval és lehet én azt igénylem.

Tegnap csináltam ezt a tesztet, hogy a kinsey skálán hol helyezkedek el, és az jött ki, hogy csak kizárólag homoszexuális lehetek. Minden válaszomat átgondoltam kétszer, kitöltöttem újra, de megint az jött ki. Ezért tegnap óta ezen rágódok, van, hogy el nyomom magamban ezt a problémát, de mindig visszatér, és soha nincs bennem végletesen letisztázva.



2020. okt. 11. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne papíron kísérletezz. Próbálkozz, és meg fogod kapni a választ a kérdésedre.
2020. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A leírás alapján homoromantikus biszexuális.

Vagy szar tesztet töltöttél ki, vagy szarul.

2020. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Majd 10 ev mulva megtudod
2020. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Jön egy fiú az életedbe akit mélyebben nem csak felszinesen ismersz meg az át fogja formálni a férfiakról kialakított véleményedet. Az is lehet, hogy megutalod őket ha olyan szerencsésen fogsz ki egy barmot.
2020. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg próbálkozhatnál művészetekkel foglalkozó fiúknál pl. tánc vagy zene, rajz tanfolyamok vagy ilyesmiken.
2020. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszexuális vagy, akik mind a saját nemük, mind az ellenkező nem képviselői iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, vagy szerelmet, romantikus vágyakat. De majd az idő eldönti csak ismerkedj és kiderül.
2020. okt. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!