Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valaki magyarázza már el hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el hogy ha egy nő meleg akkor a nőkre bukik, ugye?! Akkor egy lány miért csinál fiút magából?? Pont az lényeg hogy egy meleg nő nem akar fiús vonásokat látni mert a nőkhöz vonzódik. Akkor ez most mi?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
És mitől nő egy nő? Meg mitől férfi egy férfi? 🤔
2020. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Kedves #10!

És eszedbe jutott valaha, hogy talán, de csak talán, nem mindenki gondolkodik ugyanúgy mint te.

Mondom ezt úgy hogy nekem is a lányos lányok tetszenek.

De attól még tudom hogy vannak olyanok akiknek meg a fiúsak jönnek be.

Sőt! Ismerek olyan fiút(!) akinek nem jön be ha egy lány nőies. Sokkal jobban tetszik neki, ha egy lány nem sminkel, és felvesz egy sima kapucnis pulcsit.

Ismerek egy hetero nőt, rövid tüsis hajjal, és a férje imádja, ő maga mondta hogy neki nem tetszenek a hosszú hajú nők, mert abba semmi extra, vagány nincs. Nem értettem vele egyet, de elfogadtam hogy ilyen vélemény is van. Mert nem vagyunk egyformák. Szerencsére!

2020. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy másnak mi tetszik, csupán egy kérdés volt mert számomra érthetetlen, és hogy miért azt meg is indokoltam.
2020. okt. 20. 11:05
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Megválaszoltam szerintem. Ha neked a csokis fagyi ízlik, nekem meg az epres, nem tudom megmagyarázni hogy mit szeretek benne. Egyszerűen más az ízlésünk.
2020. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Most nem csak a ruhára gondolok,hanem a mozgásra, haj viseletre, habitusra.

Amik egy férfira jellemzőek, ha ezek egy nőnek bejönnek az ennyi erővel pasival is kezdhet...

2020. okt. 20. 12:27
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

Akkor kicsit vulgárisabban fogalmazva; attól még egy férfiasabb nőnek nincs farka, vagy szőrös mellkasa, nem kell leszopni, nincs férfiillata stb stb stb. Estig lehetne sorolni a különbségeket. A belső dolgokról ne is beszéljünk.

Ez hatalmas hülyeség hogy ennyi erővel pasival is kezdhetne. Egy leszbikus a nőkhöz vonzódik. Az egyéni ízlés kérdése hogy ezen belül nőcis vagy fiús, barna vagy szőke, duci vagy vékony nőkhöz. De nőkhöz, nem pasikhoz.

Ha egy férfinek a felesége nem egy tipikus nőies nő, őhozzá sem mész oda hogy “te figyelj, a feleséged úgy viselkedik mint egy pasi, ennyi erővel pasival is kezdhetnél, miért nem vagy meleg? “

2020. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ezt taglalhatnánk a végtelenségig, viszont a lényeg hogy egy férfit játszó nő számomra taszító!

De kinek hogy, aki ezekre gerjed annak nem egyezik az ízlése az enyémmel.

2020. okt. 20. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!