Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van Tinderrel? (nőkkel ismerkedő nők tapasztalatairól szeretnék hallani)

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 17:02
A kérdező szavazást indított:
sikerült ott hosszabb távú kapcsolatot találnom
sikerült ott alkalmi kapcsolat(ok)at találni
voltam randin de nem lett semmi a dologból
nem találkoztam ott senkivel sem aki megfogott volna
kimondottan negatív tapasztalataim vannak
egyéb, leírom válaszban/privátban
33 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Egy lany ram irt, majd irta rogton menjunk fbra. Oke, bejelolt. Irtam neki, majd annyit irt,hogy sok dolga van. Majd jelentkezik. Azota is jelentkezik😅😅 ugyanazok a fotok voltak ott mint tinderen szoval nem arultam zsakba macskat.


Amugy meg beszelgetni sem tudtam lanyokkal. Le is toroltem magam.


Badoo valamivel jobb volt. De ott is nehany mondat utan felszivodtak. Erdekes mert mindig a masik kezdemenyezett. Meg is eltunik😅😅


En feladtam :)


Inkabb probalok eloben nyitottabb lenni.

2020. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sok jó eddig 😅


De azért vannak ott is normális lányok, csak nehéz őket megtalálni.


Kapcsolat még nem jött össze, de jó barátság már alakult ki.


Szóval a remény hal meg utoljára :)

2020. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!