Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak szerintem szomorú, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szomorú, hogy a leszbikus nők (akik fiúsabban néznek ki, mint a többi leszbi, I mean rövid a hajúk, férfi ruhákat hordanak stb.) Sokkal "helyesebbek", mint a fiúk 60-70%-a?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek milyen az ízlése.
2020. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikusként én azt mondom, ebben semmi szomorú nincs :D
2020. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük :)
2020. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szomorú.
2020. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, szépfiúnak tartom magam én is. 😀 Kocsmában is random csajtól megkaptam már, meg pár meleg sractól is. 😀 Egyébként fiúsabbak jönnek be nekem is és igen, sokan olyan marha jól néznek ki. 😍
2020. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Merre laksz, utolsó? :)
2020. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki
2020. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os adlak, de sajnos enyém az elsőbbség, mert az én kérdésem alá írta 😂😂♥️
2020. nov. 10. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint amikor az L word ben Shanere rányomult egy meleg csávó. :D

Nekem nem az eseteim a fiús lányok, szóval annyira nem érdekel. Egyszer vett le a lábamról egy fiúsabb lány, de neki olyan szövege volt hogy mindenki odavan érte.

2020. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Meleg srác már nyomult rám is, elég wtf szitu volt. :D De piásak voltunk és alapban mindenkit offolok úgy meg nem veszem komolyan, nem szeretem az olyan partnert, aki nem tud magáról. :D Meg egyszer egy random buliban is egy egész éjszakát inkább egy meleg fiúval beszélgettem. :D Spanolás > csajozás. XD A dumám meg nekem is jó szokott lenni, egészen addig, amíg nem kezd el érdekelni valaki, olyankor mintha bármit elkövetnék azért, hogy minél gázabb legyek. :D

Egyébként vidéki vagyok, Pestre költözés van tervezetben régóta, de most covid miatt inkább ülök még a seggemen itt kicsit, így felesleges volna. :D

Egyébként cuki volt a reakciótok, köszönöm szépen, nagyon feldobtátok vele a napomat. <3

2020. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!