Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire fura/beteg ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura/beteg ha csak nálam 10-20 évvel idősebb nőkbe leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

(Az egyetlen kivétel az még gyerekszerelem volt, kb. 4 évesen egy másik 4 éves lányba. De gondolom ez nem nagyon számít.)

Szexuálisan vonzódok velem egykorúakhoz is, de szerelmes csak idősebbekbe leszek. Ők meg nem akarnak összejönni velem, egyértelmű okokból. Túl fiatalnak tartanak. Mondjuk jogosan, mert az is vagyok.



2020. nov. 14. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Neked az érett nők jönnek be. És nem csak szexuális értelemben gondolom, hanem élettapasztalat, világlátás terén.


Persze ez sem mindegy, hány éves vagy :)

2020. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ilyen helyzetben, ha egyből kapcsolati igénnyel indítasz, könnyen lehet elutasítás azok miatt, amiket te is leírtál.

Barátságból jobban alakulhat, mert akkor látja, hogy fejben ott vagy te is. (Ha ott vagy :))


1. voltam

2020. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Hát igen, ilyen helyzetben, ha egyből kapcsolati igénnyel indítasz, könnyen lehet elutasítás azok miatt, amiket te is leírtál.


Barátságból jobban alakulhat, mert akkor látja, hogy fejben ott vagy te is. (Ha ott vagy :))"

Nem azzal indítok, rosszul fogalmaztam, de barátságot sem akarnak. Csoda, hogyha egyáltalán válaszol az illető. Igazából ez a korosztály csak addig beszélget velem hosszabban, amíg el nem árulom a korom. Ami csak interneten működik, mert élőben még fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok. (Minimum 3-4 évvel fiatalabbnak szoktak nézni.)

2020. nov. 14. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, ma már sokkal könnyebb így, de én alapból nem vagyok a netes ismerkedés híve.
2020. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok, próbáltam velem egykorúval, de nem ment, azóta nem is sikerült párt találnom, mert az idősebbek valóban, ahogy írtad is, amint megtudják az életkoromat befejezik a beszélgetést.
2020. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi! Az én párom 10 évvel fiatalabb mint én, és már 6 éve együtt vagyunk! N41
2020. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok
2020. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nincs ezzel semmi gond. Lehet, hogy megfog majd valaki a saját korosztályodbol is,de nem egyformák az emberek.

Én is voltam , illetve vagyok is így ,tőlem " idősebbek " tetszettek/ tetszenek. :)

33 N

2020. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez sokban függ attól, hogy hány éves vagy. Mivel nem írtad ki, gyanítom, 18 alatt vagy. Így azért érthető, ha nem beszélnek tovább veled, mert nyilván egy 14-15 évessel 25-35 éves alapból nem fog kapcsolatot kialakítani.

Ha viszont eléred a 18at, szerintem nem szabad, hogy ez gondot okozzon. A 10 év korkülönbség szerintem teljesen elfogadható, de akár a 20 is, ha tényleg nagy a szerelem.

2020. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit se fura/beteg.
2021. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!