Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mit csináljak, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már nem kevés ideje vagyunk együtt, és teljesen önmagamat tudom adni magamat előtte. (első párkapcsolatom, és tényleg úgy érzem, hogy ő az igazi!)

Csomószor volt már intim dolog, viszont szégyenlős vagyok előtte. Igazából teljesen soha nem került le rólam a ruha. A pólóm mindig csak feltűrve lett és lent is csak úgy izgatott hogy benyúlt a bugyimba. Ha jobban belemegyünk a mellemet már látta teljesen és az nem zavar, de azt hogy lássa a vaginámat, valamiért félek. Nem vagyok kibékülve vele és hát ja :D



2020. nov. 21. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Szerintem meg pont hogy vele kellene elengedned magad,mert ha így érzed és bezárkózol előtte az nem valami biztató számára!Ugyhogy csak lazán engedd el magad és hagyd hogy átjárjon az élvezet tárulkozz ki nyugodtan,hidd el jó lesz... Ha neki tetszel tetszeni fog a tested is és élvezni fogja... Szóval le a ruhákkal,le a gátlásokkal 😉
2020. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A - Talán félhomályban könnyebben le tudnád vetkőzni ezt... technikailag ez lehet a megoldás.


B - Talán engeded kellene magad besodródni azokban a helyzetekben, amikor a vágyak a 100-as pályán vannak... talán a pillanat hevében kizáródik egy csomó filozófiai elmélkedés.


C - Hogyha ő az igazi jelölt, akkor hagyd bátran, hogy lásson mindenestül.☀️

2020. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
iszogassatok egy kicsit, utána irány a sötét szobába
2020. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet, hogy ha egyedül vagy is, légy meztelen. Alaposan meg is nézheted magad pl. tükörben.
2020. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó: és az segít? ha igen miben?
2020. nov. 21. 10:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadni a testedet, szokni a meztelenséget.
2020. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Ja 1-2 pohár pezsi segit. És lehet hogy neki pont tetszenifog.
2020. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokat segítene, ha bevezetnétek némi nem szexuális mezteĺenséget.


Így a dolog nem a lepedőakrobatikához kötődik, nincs teljesítmény kényszer.


Jön a karácsony, pár ajándék ötlet.


-Egy kellemes, illatos masszázsolaj.


-Masszázs gyertya. Alacsony hőfokon ég, és kellemes meleg masszázs olajjá olvad a viasz.


-Fürdőbomba. Egy közös romantikus kádfürdő, zenével, borral, gyümölccsel és csokival?

2020. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fürödjetek együtt.
2020. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, magamból kiindulva én is féltem megmutatni a testemet de igazából minden nőben van egy kis félsz ,hogy mit fog hozzá szólni a másik. Ne aggódj nem fogja érdekelni. Ő is nő tudja ,hogy nem tökéletes minden de a tökéletlenségek szerintem tudnak szépek lenni. És nincs olyan ,hogy tökéletes. Engem őszintén nem érdekel ha a párom/szerelmem teste nem tökéletes. Nekem az.
2020. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!