Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Kinek hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek hány évesen volt az első szex lánnyal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 10:24
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
96%

Te meg homofób kisbarátom, ne nevezd magad embernek, mikor egy féreg vagy... főleg ne nőnek/férfinak....

Egy ember tisztában van a saját értékeivel, te kurvára csak másokkal foglalkozol.

2020. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
96%

Ez a természet meggyalázása azért gyenge szöveg, mert a természetben, az állatvilágban is megfigyelhető a homoszexualitás, és a tudomány mai állása szerint teljesen normális szexualitás, nem betegség és semmi káros hatása nincs se az egészségre se a pszichére. Nem döntés, és nem változik, az egyetlen ami kárt tesz, az a gyülölködő homofób emberek, akik piszkálnak minket olyan dologért amiről nem tehetünk, sőt néhány meleget öngyilkosságba hajszolnak. 🙃

A normális meg unalmas, de még fontosabb hogy relatív. Kinek mi a normális. Nekem nem az hogy férfival legyek. Az a hagyományos élet hogy ház, fehér kerítés, férj, két gyerek, kutya nekem sose ez jelentette az álmaimat.

A szánalmad nem kell, mert nagyon boldog vagyok jelenleg, ezen a hülye víruson kívül minden tökéletes most szerencsére, minden összejön. Próbáltam pasikkal fiatalon, nem éreztem semmit, csak szenvedtem.

Neked kéne inkább elhagynod ezt a teljesen felesleges gyűlölködést és homofóbiát, mert semmire nem jó. Mi nem ártunk neked, te is hagyj minket. Megváltoztatni úgysem tudsz. Örülj neki hogy hetero vagy, nem azért mert többet érsz mint mi, hanem mert nem kellett azon keresztülmenned, amin a legtöbb melegnek, az olyan emberek miatt mint te. De arra gondolj, hogy megvan rá az esély, hogy a te gyereked/unokád meleg lesz, akkor mit teszel?

2020. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
0%
Tessék el is érkeztünk a fröcsögéshez😁😄
2020. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
96%
A provokátor látens homi elérte, hogy csúnyát mondjanak rá a gonosz leszbik. Jajj de rosszak ezel a leszbik....
2020. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is szexnek fogom nevezni a leszbikus szexet ha befagy a pokol, és piros hó esik és nem csak én hanem mindenki más is. Kevés vagy te ehhez hogy ezt elérd.
2020. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
96%

“Szűz szexistennő. Nem tűnik fel az ellentmondás gondolom.”


Nagy tételben mernék fogadni rá hogy több nővel feküdtem le mint te, úgyhogy bocs, nem tartom magam szűznek.

2020. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjátok már, tényleg egy látens, lerí róla. Van elég baja szegénynek, magát gyűlöli, nem minket.
2020. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%

A természetben is devianciaként fordul elő,abnormális esetekben folyamodnak hozzá az állatok. Stressz,bezártság, dominancia. Egészséges lelkü állat nem folyamodik hozzá, ahogy egészséges lelkű ember sem. Csak a propagandátok már ledugta mindenki torkán hogy tők normális sőt még jobb is mint heterónak lenni, de nem. Érzelmileg sem egészséges. Egy nőnek nőnek kell lennie egy kapcsolatban, egy férfinak férfinak. Ez pedig csak úgy lehetséges egészséges mértekben ha 1 nő és 1 férfi van együtt. 2 nő esetén egyiknek a férfiszerepet kell betöltenie, 2 férfi esetében egyiknek a női szerepet. És ez mentálisan nem egészséges egyik félnek sem. A szexuális része már ki lett fejtve: 2 nő sose tudja meg mi a szex, 2 férfi eseteben pedig a női szerepet játszónak mentálisan nem egészseges és egészsegügyileg sem.


A kapcsolatban pedig a női és férfi tulajdonságok kiegészitik egymást. Míg 2 nő vagy 2 férfi között nincs meg ez a harmónia, csak látszatharmónia van. Egy harmónikus kapcsolatban kellenek a női és a férfi tulajonságok is. Ahogy ahhoz hogy egy gyermek egészséges legyen kell neki az anyai és az apai szerep, figura is. Ha egyikből dupla van míg a másikból egy sem akkor valami el fog benne tolódni. Ahogy a házasságban is. Ezért nem tartósak a lmbt kapcsolatok.

2020. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Csitt mindenki, anonim leszázalékolt megtanít mindenkit a szex rejtelmeire, online oktatás 1.0
2020. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
95%
Meleg kapcsolatokban női meg férfi szerep? Uhha. Én azt hittem a egy meleg kapcsolat két nőről vagy két férfiről szól, de látom én vagyok a hülye. Persze mit is hittem, két nő kapcsolatát igazán csak a hetero férfiak érthetik, mint mindent.
2020. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!