Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek Ginny Weasleyvel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek Ginny Weasleyvel?

Figyelt kérdés

(Ne haragudjatok, én voltam legutóbb is, de kéretlenül áthelyezték a kérdésemet, az "emberek" kategóriába, holott láttam én itt már hasonló jellegű kérdéseket zömével, amiket nem pakoltak át, na mindegy, nem magyarázkodni jöttem, legalább eszembe jutott még pár kérdés...)


Tehát:

1. Nektek tetszik (külsőre és belsőre is), ti összejönnétek vele?

2. Saját megítélésetek szerint ti bejönnétek neki?

3. Jól áll neki a dominancia? Bdsm-ben el tudjátok képzelni, azon belül a legkeményebb műfajban? (Amúgy ennek kapcsán illetve ettől függetlenül is szerintetek kegyetlenségben, szadizmusban felvehetné a versenyt akár Bellatrixszal?)

4. Ha csak a történetet nézzük, véleményetek szerint melyik lánnyal jött volna össze, abban az esetben, ha leszbikus lett volna?


+1 (a régi kérdésem) Milyen viszonyban lennétek vele úgy általában, ha a közeletekben lakna?



2020. okt. 13. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Csak is Draco:)
2020. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Jézusom, nem elég hogy a Könyvek kategória tele van Harry Potter kérdésekkel, most már ide is beszivárgott...
2020. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

2-es

Jezusom, en most eloszor lattam harrys kerdest ebben a kategóriában.

Nem mindegy neked ki es mit posztol?

Mellesleg ez a könyvsorozat az egyik legismertebb a vilagon, meg is mit varsz?

2020. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Ájembidi, te vagy az?!
2020. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egeszsegedre :D
2020. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Bámulatos! :D


5 hozzászólás, ebből a kérdéseimre válasz: 0


#3-as, neked azért köszi, hogy kiálltál mellettem, #1-esre még nagy-nagy-nagy jóindulattal lehet mondani, hogy legalább válaszolt a kérdésre, #4-es: Nem, nem vagyok "Ájembidi", #5-ös: Köszönöm, de nem ittam! :P

2020. okt. 13. 12:06
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Az 1-es, a 3-as es az 5-os is en volnék. De mindegy is :)
2020. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jól van, na. Csak tényleg szerettem volna véleményeket olvasni, tőled is, meg bárki mástól is. Ha most mérges vagy, akkor ne haragudj.
2020. okt. 13. 12:16
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagyok merges. En valaszoltam, Bar nem a kerdesre, de en Ginnyt nem tudnam leszbinek elkepzelni. :/
2020. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oké, megértettem és köszi szépen! :) (légyszí, küldj nekem egy mosolygó szmájlit, hogy tényleg nem haragszol!)
2020. okt. 13. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!