Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, akik valláso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, akik vallásosak vagytok, vagy a családotok az. Miként viszonyultok a valláshoz úgy, hogy az az ellen van, ami az identitásotok?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, mennyire befolyasolja egy hivo lany eletet, ha idokozben “belecsoppen” abba, hogy a lanyokat (is) szereti. Atalakul a vallasrol, hitrol alkotott kepe ezaltal? Ugynaugy gyakorolja a hitet vagy elfordul tole?
2019. dec. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

vallás topik lehet jobb válaszokat adna.


de amúgy nem az volt, hogy a pápa már jobban elfogadja?

2019. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem oda írtam. Az érintettek válasza érdekel, nem akarom a vallás mélyebb rétegeibe elvinni

Ez csak egy egyszerű kérdés, amiről érdekelnek a vélemények

2019. dec. 2. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
csak itt szerintem kevesebb valásost találsz.
2019. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés feltszem a keresztény vallásra vonatkozik, szeretném csak megjegyezni, hogy nem minden vallás kirekesztő, buddhizmusnak vannak ágai, ahol tök belefér. :D Minden vallásnak ugyanaz a váza amúgy.

A vallásos család dolog meg tapasztalataim szerint totálba tönkrevágja a homoszexuális gyerekek életét, de sokszor vallásos így is a gyerek. Ami egyébként jó, mert a hit hasznos.

Nekem személyesen nincs ez a családdal, exemnél volt ez, illetve ismerek még ilyet (kapásból 3 másik), ahol totál tönkrevágták vagy próbálják a gyereket ezzel a szemétkedéssel. Ami egyébként vicces, mert le van írva kb. 3 helyen, ja és a leszbikusok ellen sehol nem emel szót konkrétan a Biblia, csak a homoszexuális férfiak ellen, valamint ezer helyen említi ugye a szeretet meg elfogadást, aztán mégis ezzel bántják a vallásos emberek a melegeket.

Szóval akit én ismerek ott nem alakult át, hívő maradt, esetleg máshogyan gyakorolja a vallást.

2019. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Keresztény vagyok,katolikus.Úgy gondolom,Isten teremtett olyannak,amilyen vagyok,és a párom iránt érzett szeretetem nem bűn - hisz a szeretet hogy is lehetne bűn? Ha pedig mégis az lenne,akkor tudom,hogy minden ember bűnösnek született,de Isten megbocsát.

Azok a hívők,akik elítélnek,nem érdekelnek,mert ők nagyobbat vétenek az ítélkezésükkel,mint én a szerelmemmel.

19/L

2019. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem hátráltat semmiben a dolog. Amiről látom, hogy olyan problémát okoz, ami megmérgez egy nagyobb légkört, és át sem lehet lépni rajta, azt elkerülöm. De azt észrevettem, hogy van egy ilyen fonák színezete a problémának:

-Manapság divat hangoztatni a szingliséget, és idejemúlt dologként tekinteni egy házasságra, a gyermekvállalást pedig elítélni, mert túlnépesedik a Föld (Európa pont nem, nem is értem, hogy miért itt hangzanak el ilyen kijelentések)

-Az előbbiek fel vannak háborodva, ha nem házasodhatnak, és nem lehet gyerekük

2019. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

A túlnépesedéssel az a gond, hogy a fogyó Európa a 3. legnagyobb szennyező Kína és USA után, és Kína az EU-nak meg USA-nak gyár, kvázi jó része annak is a mi hibánk. A nagy szennyezést a a fejlett területek okozzák, tehát ott is sokkal több a népességszám, mint amit ilyen mohó fogyasztás mellett elbírna a bolygó. Ezzel van a gond, nem az afrikai meg indiai éhezőkkel, akik nem hagynak biológiai lábnyomot, csak fiatalon meghalnak a nyomorban. Persze igen, ők meg még sokkal többen vannak, mint ami normális lenne. Csak azért mert az túl sok és a mi számunk lényegesen kevesebb nem arra kell gondolni, hogy az itteni népességszám ideális. Ez is sok, csak kevésbé.

A házasság meg amúgy tök jó. Csak valahol elszúrták a dolgot anno azzal, hogy mikor bejöttek a védőoltások, akkor nem volt lekorlátozva a születésszám és ugyanúgy 8-9 gyereket vállaltak, természetes ellenség meg nem volt.

2019. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben el hagytam a dolgot, :) már abban hiszek hogy egy nővel meg talalhatom a boldogságot,

Persze most szingli vagyok :)

Isten hit meg nem igazán érdekel már am....

ki nőttem :D nem hiszek benne

25n

2019. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta eszemet tudom keresztény vagyok. Fontos része az életemnek, nem tudnék lemondani róla. Ha bűn lenne, nem teremtette volna meg az Úr az állatvilágban vagy választhatóvá tette volna. Meg mégis, hogy a fenébe lehetne bűn a szeretetem egy embertársam iránt?

Volt egy pár hónapos időszakom, miután bevallottam magamnak, mikor nem nagyon tudtam mit kezdjek magammal. Mindkettő a részem és hosszú elmélkedés után rájöttem, hogy el is férnek egymás mellett.

Családomtól kapom a negatív hangokat, hogy így bűn, úgy bűn, de ők a tipikus kirakat vallásosakhoz tartoznak, szóval nem igazán adok a szavukra.

2019. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!