Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit vártok el azoktól, akikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el azoktól, akikkel elkezdtek beszélgetni, milyen gyakran legyen fent és milyen gyorsan válaszoljon nektek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy elég érdekes lányt, akivel elkezdtünk beszélgetni. De nem feltétlenül párkapcsolati irányba indultunk el, inkább csak barátként.

Viszont ő folyamatosan elvárta, hogy gépnél legyen az ember, és ha nem írtam neki 1 órán belül, akkor kb. elkezdett durván hisztizni meg ilyenek.

Ez neki teljesen normális volt, szerintem meg nagyon nem az...

Vagy annak kellene lennie? Mi van a 8 órás munkával meg az egyéb elfoglaltságokkal?

Ismétlem, nem voltunk partneri viszonyban, az nyilván más tészta.

Ugye szerintetek sem normális az ilyen reakció? Ismersz valakit egy-két hete, és kiakad, ha nem válaszolsz neki azonnal.



2020. dec. 2. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális. Van élet a gép nélkül is.
2020. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem normális. Szerinted sem az?


Válaszoljál már b+ mert letiltalak!!!

2020. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Totál beteg, mit vár, hogy ott ülj a gép előtt és őt várd? Ez még partneri viszonyban sem elfogadható számomra, mindenkinek legyen saját élete.
2020. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem, ha a másik odafigyel, amikor beszélgetünk, de pl én is szoktam dumálni másokkal, vannak barátaim, családom, keresnek a munkából stb. Nem tartozom senkinek elszámolással, pláne valakinek, akivel csak ismerkedünk.

De olyankor én ki is vonom magam.

A rossz megoldás szerintem az, ha egyszerre több emberrel beszélget az illető, és félóránként van annyi ideje, hogy odadobjon 2 szót. Akkor már inkább mondja, hogy nem ér rá, azt el tudom fogadni, de a másodhegedűs szerepet nehezen viselem. Engem ez fel tud cseszni, utálom a játszmákat.

2020. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy kezd valamit érezni irántad?
2020. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy átlagos embernek nem arról szól az élete, hogy egyfolytában chateljen. Szval nem normális, ha vki ez miatt balhézik.
2020. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Persze az nem normalis de nem rossz am ha elkezd az ember 1 témát es kap ra valaszt 2 napon belul de ez azert nem net függőség
2020. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Az fel merült már, hogy élőben is találkozzatok? Mondjuk eltölthetnétek egy pár órát vagy egy napot együtt.
2020. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Ismerek is egy olyan lányt az instán xD

De nevet nem akarok reklámozni xD


L

2020. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem hiszem, hogy csak egy ilyen lenne meg csak instán. :D

Szerintem menekülj amíg még könnyű kérdező. :) Az ilyenektől kell. :D Ez már ismerkedés fázisban egy bántalmazó kapcsolat.

2020. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!