Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy lány mellettem állva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mellettem állva oda-oda pillantgatott rám, akkor lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egyébként ismerjük egymást. Volt egy nap, amikor kicsit iszogattunk egy padon és jót beszélgettünk, aztán mikor mentünk hazafelé metróval egymás mellett állva folyton rám pillantott mindig egy rövid időre, aztán elkapkodta a tekintetét. Ettől tök zavarba jöttem és vigyorogva elpoénkodtam a helyzetet. A lényeg, hogy ez jelentheti azt, hogy tetszem neki?

2020. dec. 8. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de ez annyira kevés infó, hogy nem lehet következtetést levonni belőle, főleg nem neten keresztül.
2020. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, kevés infó, de kizárni nem lehet.

L/B valamelyikőtök, a másik ezt tudja?

2020. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én leszbikus vagyok, róla viszont nem tudom, hogy van-e benne hajlam. Elvileg heteró. Volt már barátja. Tudja rólam, hogy meleg vagyok.
2020. dec. 8. 10:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az alkohol hatására felbátorodott picit. De az is lehet, hogy konkrétan nem te tetszel neki, csak a téma izgatja a fantáziáját. Sokesélyes a dolog.
2020. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom amúgy, hogy ez így kevés infó.. Valójában már a sztori sem aktuális. Ez pár hónapja történt.. Csak elgondolkodtam talán mégis tetszettem neki egy kicsit. Azért az ember lánya nem pillantgat csak úgy oda-oda egy neki csak barátilag szimpatikus valakire. Vagy ki tudja.. KI tudja mi járt a fejében. Azért köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 8. 10:48
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
:) pár hónapos sztori most kezd el érdekelni?
2020. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, azóta folyamatosan érdekel, de sajnos elváltak útjaink már egy ideje. Egyszerűen ellökött és kizárt az életéből.. Hogy pontosan miért azóta sem tudom. Csak feltételezéseim vannak.
2020. dec. 8. 10:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem! nem tudott mit kezdeni ezzel a vonzalmával, és ezt a (szerintem rossz) megoldást választotta.
2020. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Napi gondolatolvasó kérdés... nem tudjuk. Te láttad a szemeit, te beszéltél vele, te tudod milyen vele a viszonyod mi egy pillantásból ki nem találjuk így a távolból ki mire gondol.

Ha "feltételezéseid" vannak akkor miért nem kommunikálsz vele? Ha nem beszéltek akkor tökmindegy hogy anno tetszettél-e neki vagy sem, itt a jelenben és a jövőben semmire sem mész ezzel az infóval.

2020. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele kommunikálni. Nem válaszolt, majd letiltott...
2020. dec. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!