Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy lány mellettem állva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mellettem állva oda-oda pillantgatott rám, akkor lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egyébként ismerjük egymást. Volt egy nap, amikor kicsit iszogattunk egy padon és jót beszélgettünk, aztán mikor mentünk hazafelé metróval egymás mellett állva folyton rám pillantott mindig egy rövid időre, aztán elkapkodta a tekintetét. Ettől tök zavarba jöttem és vigyorogva elpoénkodtam a helyzetet. A lényeg, hogy ez jelentheti azt, hogy tetszem neki?

2020. dec. 8. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha nálatok meg is volt ez, csak azt tudom, mondani, hogy bár nehéz, de csak próbálj továbblépni, egyszer úgyis megtalálod azt, aki neked való.


Ahj, amúgy nagyon sajnállak, mert tudom, milyen érzés, én is voltam már a cipődben, de annyival volt mássabb, hogy tudtam a lányról, hogy bi.

2020. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a kölcsönös vonzalom volt meg
2020. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Iszogattatok... Miért nem ajánlottad fel neki, hogy elkíséred haza, vagy ő ugorjon fel hozzád? Akkor kiderült volna hogy van e folytatás. Legközelebb légy bátrabb egy picit! (Ne túl rámenős, mert az taszitó hatású.)
2020. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ő tetszik neked?
2020. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tetszik. De már mindegy. Kitudja mi járt a fejében akkor. Tudomásom szerint heteró volt. Mikor elmondtam neki, hogy meleg vagyok annyit mondott ezt már korábban érezte, aztán mesélt egy két meleg ismerőséről és ennyi.
2020. dec. 9. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!