Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Olyan leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Olyan leszbikusokhoz szólna a kérdésem aki nem szereti ha viszonoznak neki, vagyis ti el tudtok élvezni csak a látványtól, vagy nektek nincs orgazmusotok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nem:) Nem is találkoztam még olyan lánnyal, akinek elég lenne a látvány. A látványtól max felizgulok, de elélvezni... Tuti nem:)
2021. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen nincs, akkor magának kell csinálnia, látványtól senki nem fog elmenni. De szerencsére még nem volt olyan barátnőm aki ne hagyta volna hogy hozzáérjek.
2021. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Lehet azért mert pán vagyok, de én érzelmileg kielégülök tőle. Persze van amikor egyedül dolgozok magamon emiatt...
2021. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok ilyen, szeretem, ha nekem is csinálják, de el tudok élvezni attól ha csak a barátnőmnek csinálom, kb a látványtól. Úgyhogy azért mert valaki nem tud ilyet, ne higgye azt hogy más sem.
2021. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is olyan vagyok, aki kb a semmitől képes elélvezni. Persze ehhez nagyfokú izgalmi állapot kell. De gyakran előfordul, hogy csak a derakamat simítja végig, (miután én már mindent csináltam vele és csak rajta fekszem és csókolózunk mondjuk) és elélvezek tőle. Nyilván ez nem olyan fél perces orgazmus, mint amilyen "amúgy" de annak veszem, mert teljesen olyan érzés, csak rövidebb ideig tart.
2021. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Jajj hagyjuk már. Bírom az ilyeneket. Az oké hogy csinálod valakinek, nagyon felizgulsz ettől, de "persze" utána csak fekszel simán és egyszer csak orgazmusod lesz anélkül hogy valamihez hozzáérintenéd magad
2021. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
A 3-as de ostoba, jezusom.. tudod mi az hogy pán? Vagy csak használod de azt sem tudod mit jelent. Az érzelmi kielégülésnek semmi összefüggése a pánszexualitással... Attól mert az azt jelenti hogy az emberbe szeretsz beley nem a nemébe... Az hogy már érzelmileg is kielégít valami az azért, mert olyan a személyiséged, nem azért mert pánszexuális vagy :'D
2021. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

De sok itt a szkeptikus... amivel önmagában még nem lenne baj, de mi ez, hogy meghazudtolunk válaszadókat?

Ne irigykedj arra, aki képes ilyesmire;)

2021. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Meg egymás után 20 orgazmusra is, mi!
2021. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Valakinek egy se jött össze a napokban, ahogy látom:)
2021. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!