Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Olyan leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Olyan leszbikusokhoz szólna a kérdésem aki nem szereti ha viszonoznak neki, vagyis ti el tudtok élvezni csak a látványtól, vagy nektek nincs orgazmusotok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 15:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez a személyeskedés mire jó?
2021. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok. Voltam transz lánnyal is már keep calm :)
2021. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

11-es

Mert az agresszív támadás mire jó? Persze jellemző, hogy a fröcskölő kap hátszelet:)

2021. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hatos!


Mekkora retardált vagy.. 🤐

2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

Igazából szégyellik, ahogy sebezhetően vergődnek miközben más a csúcsra juttatja őket. Volt nem egy partnerem aki mondta, hogy neki elég érintés nélkül. Semmi nem történt úgy, semmi hatással nem volt a látvány mégse... 😅 Csak közel vitte őket. Ellenben ha hozzájuk értem akkor ez történt.

Viszont mindnek hatalmi harcról szólt, hogy ki a kan, meg önbizalomhiánnyal küzdöttek. Megnéznék egy olyat, ahol nem valami probléma van a háttérben.

Egyébként élveztem el én is érintés nélkül is mikor magamnak fanficet olvastam és hónapok óta nem nyúltam már magamhoz. Szóval tudom, hogy van ilyen. Itt nem azzal van a gond, hanem sokaknál számos probléma áll a dolog hátterében.

2021. jan. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Én is el tudok élvezni érintés nélkül, de azt be kell valljam, hogy nem minden partnerem volt annyira hatással rám, hogy ez sikerüljön.

Ezt is kalkulálja bele mindenki, aki kételkedik.

2021. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet, és el tud élvezni a látványtól is.
2021. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
15-ös nagyon elgondolkodtatott a válaszod, így még sosem gondoltam erre, hogy esetleg ebből adódhat. Mondjuk olyan is írhatna aki ilyen, és nem csak ritkán van nála ez.
2021. jan. 8. 20:48
 19/22 anonim ***** válasza:
Mit akarsz amúgy leszűrni ebből a kérdésből igazándiból?
2021. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hogy neki akkor most hogy a jó? Szeretném megérteni a dolgot.
2021. jan. 9. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!