Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Titeket miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Titeket miért nem zavar ha a partneretek szőrös? Igaz hogy a leszbikusok nagyobb része nem borotválja?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő jól érzi magát a bőrében, addig semmi se zavar.
2021. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Tudom milyen nyűggel jár, ezért nem várom el senkitől. Mindenki döntse el maga, de ha szeretek egy lányt ez pont nem fog érdekelni.

Higiénia nyilván fontos azért.

De amúgy meg kb. minden exem szőrtelenített, szerintem nincs összefüggés szexuális irányultság, és szőrtelenítési szokások közt.

Én is szoktam, de nem azért hogy másnak megfeleljek, egyszerűen zavar magamon a szőr.

2021. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor sokan a hetero nők miért borotválják? Félnek hogy a pasik undorodnak? Vagy a hülye divat miatt.

Szóval Titeket nem zavar, de jó nektek. Nehéz ilyen csajokat találni ám.

2021. jan. 6. 17:54
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem értek túlságosan a férfiakhoz, de szerintem egy normális pasi nem fog undorodni egy nőtől csak mert nem csupasz.
2021. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha hosszabb nem kell véresre gyantazni mindig vagy véresre borotválni :D am en borotválom de magam miatt is, egyébként 4 éve vagyunk együtt es nem zavarja ha hosszabb es engem se ha az övé, sot ollozasnak kicsit puhabb ha nem frissen borotvált vagy nem tudom h h fogalmazzak. De h őszinte legyek :D az zavarna ha mashol is lenne neki pl combjan volt egy csaj aki azzal lett híres h abba hagyta a borotválást es a belső combja is szörös volt, marmint nem csak ilyen kis pihék hanem annyira mint "lent", na az lehez zavarna kicsit.
2021. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a szőrös punci

19/L

2021. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok hogy válaszoltok :)

Sokszor jobb lányoktól kérdezni, mert annyira normálisak vagytok.. és kedvesek.

2021. jan. 6. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Exemnek természetes volt, enyém full csupasz, de akkor is szerettem neki kényeztetni.


L

2021. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Senkitől nem kérek privátot pasik, főleg tőled te 38 éves kérdező!

"de repente" te pedig a csajodtól kérj képet a nemiszervéről, tőlem ne, le lehet rólam kopni!!!!

Ezt minden pasinak üzenem!!!

Köszi de le lehet rólam szállni!

Látom ti pasik nagyon tudtok unatkozni, máson se jár az eszetek csak ezen!

Szánalmasak vagytok, komolyan!!!!

2021. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én csak leírtam hogy szerintem is szép a természetes. De úgy látszik nem kellett volna.
2021. jan. 7. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!