Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az ember lányában tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember lányában tényleg kelthetnek szexuális izgalmat az alábbiak?

Figyelt kérdés
Egy szoros ölelés, kézfej simogatása, a másiknak a szemei, a mosolya, a hangja és hogy még tetézzem, a szexuális izgalom mellett a könnyei eleredjenek a felsoroltaktól?

2021. jan. 20. 10:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj! Bamba voltam! LESZBIKUS KATEGÓRIÁBA akartam tenni!
2021. jan. 20. 10:27
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Simán. A fickókban is.
2021. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Benned keltettek már ilyesmik?
2021. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat a siras emellett fura. 😅 Amugy szemezes pl. persze nem veletlen a kifejezes is meg csinaljak annyian. Erintesek meg alap foleg ha olyan illetotol, aki bejon. Oleles belolem nem mert az nekem nagyon barati dolog, ha parommal csinalom esetleg de akinel nincs tobb ott semmit nem jelent nekem, allandoan olelgetem a barataimat, fura lenne ettol beindulnek emiatt. 😀 De termeszetesen siman vannak olyanok. Kezzel valo jatek meg apro finom erintesek meg nagyon is megteszik a hatasukat azt tapasztalom.
2021. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha megfelelő személytől kapod. Volt olyan nő aki annyira vonzott szexuálisan, hogy az is beindított amikor egyszer hátulról megfogta a derekamat. Meg ilyen apróságok. Sokáig örlődtem hogy csak én érzek e ilyeneket iránta, de végül párszor összejöttünk úgy, szóval nem csak én.
2021. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ah, én nagyon. Egy jó bujci annyira jó ☺️ legutóbb majdnem elsírtam magam, annyira jól esett 😍
2021. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokat jelentenek a válaszaitok, igazából magamra gondoltam ezzel, attól féltem túl gyogyós illetve nyálas vagyok. Köszönöm, hogy írtatok! :)
2021. jan. 21. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a párom attól szokott beindulni ha éneklek. Pedig szerintem nincs olyan jó hangom, de énekelni szeretek, ha kedvenc szám megy akkor meg egyenesen kötelező, ilyenkor mindig beindul :D
2021. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!