Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus szex vonatkozásába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus szex vonatkozásában van értelme a dugás kifejezésnek?

Figyelt kérdés
A Csajok hajnalig meg a Förtelmes főnökök 2-ben elhangzanak ilyesmik 2 nő vonatkozásában, hogy “ Ezek dugtak korábban?” illetve hogy “Dugni fogok a feleségeddel.” Ezt lezártam azzal hogy szinkron változatot néztem és nem akarták túl precízre venni a fordítást. De vakáció során is volt rá példa hogy egyik csaj nem részegen de mégis pár pohár után felhívta a telefonon a pasiját és közölte vele hogy “ Remek a hangulat, olyannyira hogy ma éjjel megdugom az Annát... csakhogy tudd.”

2021. jan. 30. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mit kellene mondaniuk?
2021. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Dildóval lehet.
2021. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Sokan használjuk igen, mégha nem is az a jelentése mit a hetero szexben.
2021. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1-es mit hova dugnak? 2-es persze de ez olcsó magyarázat lenne, az nem ilyen magától értetődő hozzávaló mint az inger meg mittudomén vetkőzés. Tulajdonképpen a magyar nyelvet törik akkor?
2021. jan. 30. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Kell egy bizonyos unalmi szintre süllyedni, hogy az ember zsigerből odamondott kifejezéseket kezdjen kontextusban szétboncolni és kötekedni. Más bezzeg közben dugja a kedvesét. Kinek mi a szombat esti program...
2021. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Amikor ateistaként azt mondom, hogy 'istenem', még nem konkrétan gondolok rá.
2021. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én arra mondom pl ha használom a felcsatolhatóst.
2021. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjazást is lehet a "dugással" kifejezni. Az ujjadat dugod be oda.
2021. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 amikor én ezt mondtam gyerekként, kb 2 tucat nagyfiú röhögött ki mennyire nem értem még a “szakmát”
2021. jan. 31. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekként persze hogy kinevetnek, de a baj az hogy azóta se sikerült megértened.
2021. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!