Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem tudok már felizgulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már felizgulni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőm akivel másfél éve vagyok együtt. Az elején sokat szexeltünk, nagyon kívántam őt de mostmár soha nem tudok felizgulni nagyjából bármit csinál. Egyszerűen nem nedvesedem. Mi lehet a baj? Eszembe sem jutna elhagyni, de tudom hogy ez bántja és nem szeretnék fájdalmat okozni neki. Sokat aggódom rajt


Valaki valami jó tipp ? :(

21LL



2021. febr. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Rajt? Vidéki-e vagy? Miskolc?
2021. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Heterotranszformáció
2021. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Van valami, ami bosszant? Amiatt nem tudsz ellazulni?
2021. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

A nedvesedés hiánya nem mindig van összefüggésben az izgalommal. Hasznéljatok síkosítót, bő nyálat.


Most kb mindenki depressziós, aminek tipikus tünete szexuális étvágytalanság.

Tél van, pandémiás helyzet, korán sötét van, noná hogy be vagy fordulva.

2021. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nalunk is így volt

22LL vagyok én is

Nagyon sokat szeretkeztünk és rá jöttünk hogy kicsit ki kell mozduljunk mert megettük volna egymást :D

Így többet töltöttünk szabadlevegőn és eltereltük a gondolataink meg persze az unalmas kézmozdulatokat megspécizte a különböző játékszerek, helyszínek szóval ilyenek :))

2021. febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!