Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, ti hány évesen és hogyan jöttetek rá hogy a saját nemetek (is) vonzz titeket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Lefeküdtem 16 évesen részegen a legjobb barátnőmmel.

Amúgy sok ilyen kérdés van, tudsz olvasgatni.

2021. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem tudom. Kislányként a balett órámon teszett egy másik lány, talán 6-7 éves lehettem? De előtte gyerekként is érdekwlt a női test, pl a barbie babákon.


Mondjuk arra hogy ez mit jelent inkább csak 15-16 évesen jöttem rá.

2021. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Miután kinyaltam magam, rájöttem, hogy ez kell nekem, 19/L
2021. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban tetszett egy osztálytársam :D Bár akkor még nem értettem mi van.. Kb 16 évesen esett le nekem is, hogy mi a szitu, valahogy jött az érzés magától,hogy akarok egy barátnőt. :)

23/L

2021. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Már oviban is egy lányba voltam “szerelmes”.

Sose volt kérdés

2021. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
13 évesen, miközben TikTok videókat néztem. Az előtt nem éreztem olyat nők iránt. Voltak jelek, de az elgondolkoztatott.
2021. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Bi vagyok és szerintem akkor kezdtem realizálni, amikor 12 évesen elkezdtem nézni egy anime sorozatot és feltűnt, hogy a lány karakterek tetszenek inkább benne.


Előtte is voltak jelek, pl. amikor barbieztam, sokszor játszottam azt, hogy 2 lány barbie szerelmes egymásba 😀

2021. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit ittas állapotban órákon keresztül csókolóztam a barátnőmmel, de már azelött kb 1 éven keresztül húztuk egymás agyát flörtölgettünk egymással én tudtam hogy ő biszex de csak az eset után realizálódott bennem hogy én is az vagyok
2022. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!