Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valaki tud erre magyarázatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud erre magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Miért van az hogyha elkezdek valakivel beszélgetni és tök jól alakul az egész, aztán egyszercsak minden ok nélkül felszívódik. Veled volt már ilyen? Vagy te voltál már az a fél aki eltűnik csak úgy?

2021. febr. 23. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Aha, legtöbbször eltűnök, mert megszűnik a kezdeti kíváncsiság, megunom az illetőt.
2021. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Te ugye sosem tűntél még el?
2021. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt már, hogy itt írtunk (itt ugyebár értesítés sem jön, frissítgetni kell egyfolytában az oldalt) és elaludtam este, erre kiakadt, hogy eltűnök, csak reggel válaszoltam, utána már ő nem reagált, többször is írtam, mire egyszer visszaírt (kicsit sértődött stílusban), de mikor arra reagáltam, kérdeztem tőle (hamar), akkor utána már ő nem írt
2021. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Aha, mostanában kétszer is eltűntem. Először full elfelejtettem fellépni és nem válaszoltam. Lett volna egy pont ahonnan már ciki megjelenni...A másiknál meg kiderült, hogy képben van elég komolyan az ex. Amúgy ott meg minden tökéletes volt:(
2021. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te nem érted ezt úgy látom
2021. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt, hogy én tűntem el. Nem lehetett rendesen beszélgetni az illetővel, mert állandóan képcserét akart.
2021. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyugodtan írhat, aki vállalja, hogy nem tűnik el. Ígérem ez esetben én sem fogok:D
2021. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem néha beüt a guta hogy senkivel nem akarok beszélni, akármennyire is szeretem. Ezt egy alakuló kapcsolatban nehéz még lekommunikálni.
2021. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindig ez van
2021. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam, amikor harapófogóval kell kihúzni valakiből két szót. Nem értem az ilyen miért áll le egyáltalán beszélgetni, amikor láthatóan semmi kedve, de eltűnni se tűnik el.
2021. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!