Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, szerintetek, hogyan érdemes ismerkedni online? Miért ilyen nehéz ez?

Figyelt kérdés

Nem kicsit kezdek elkeseredni.. Nem most kezdtem az online ismerkedést, régebben volt is benne sikerem. Az első párom például innen ismertem meg, de mostanában azt érzem egyre inkább kezdek kiégni ebben. Egyre kevesebb lélekenergiám van, ahhoz, hogy sokáig fenttartsak egy levelezést. Minél előbb szeretném előben megismerni a másikat, de egyre nehezebb megtartani a másik érdeklődését. Úgy érzem mindig egy kicsi darab meghal bennem, amikor valaki csak úgy nem ír vissza a semmiből vagy elhal a beszélgetés. Tudom, ezernyi oka lehet, de akkor is fájdalmas érzés. Minden ilyen után egyre kevesebb motivációm van energiát fektetni az írásos kommunikációba. Persze az sem könnyíti meg a dolgom, hogy nem vagyok annyira átlagos típus..

Néha azon is elgondolkozok, hogy talán valamit rosszul csinálok. Van amikor az az érzésem, hogy ha pl én kezdeményezem az ismerkedést, akkor onnantól kezdve végig nekem kell "tepernem". Persze írok magamról alap információkat, de amikor azt látom, hogy bár reagál a kérdéseimre, de ő nem kérdez tőlem, akkor totál az lesz a benyomásom, hogy valójában nem is akar megismerni. Ezt egész sokszor tapasztalom.

Régen szerettem hosszasan írni, de mára szinte teljesen elment a kedvem tőle.

Ti hogy kezdtek el egy ismerkedős beszélgetést? Mik a tapasztalatitok? Mivel lehet mostanában fentartani valaki érdeklődését, hogy egyáltalán meg akarjon ismerni?


25/L/L



2021. márc. 10. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is nehéz

Csajt keresek egy ideje

2021. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, egyszerre max 2-3 emberrel levelezz.


Ha valaki inkább fáraszt, lehúz, azt inkább küld el.

Szerintem ha valakinek nem sikerül fenntartani az érdeklődését, az nem lesz neked való.


Annyit tudsz tenni, hogy jó részletes leírást írsz magadról, így közelebbi képet kapnak rólad.


Kb 1-2 nap után vidd át a dolgot discordra vagy whatsappra. Ott könnyebb írni mint a társkeresőn.

2021. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon közvetlenül kezdem. Volt,hogy tök random kérdést tettem fel,persze ezt valamivel bevezetve,de általában alapból több sorossal kezdek,mert én tudom,hogy annak örülök a legjobban,meg barátságosabb,de eddig senki nem érdemelte volna meg:D Én meg úgy 7 hónap alatt 1szer kaptam olyat,hogy mondom most meg van akit kerestem,de persze jönnie kellett valaminek😂


Egyetértek egyébként az előttem szólóval,hogy aki letojik azt hagyjad,mert az vagy el van telve magától,vagy nem jön be neki az a stílus,ahogyan te kommunikálsz,mert neki a kiüresedett,egyszerű jobban bejön. Én sokszor már a válaszból tudom,hogy most hagynom kell valakit vagy nem,és nem fogok felesleges időt szánni valakire,akit látszólag nem érdeklek annyira+tudom,hogy nem lesz közös hang. Úgy hogy bármilyen kreatív kérdést,ha kitalálsz,az arra írt válaszból sok minden leszűrhető szerintem (pl visszakérdez-e, túl egyszerű a gondolkodása,nem szeret sokat írni,tud-e írni,stb),mert ezekre elvárt lenne egy hosszabb és esetleg kreatív válasz (itt meg ugye ez is lejöhet,mennyire álmodozó,vagy inkább a logika felé hajló).


Nem csoda amugy,hogy elment a kedved tőle,már nekem is kezd,és sokszor azt gondolom az uncsi jön be sok lánynak,ami meg szerintem gáz,de akkor meg inkább még várnom kell a barátnős dologgal. Nem tudom veled előfordult-e már,hogy valaki rád írt,mégis neked kellett átvenned a beszélgetés irányítását,azért ez is sok mindent elmond:D Mondjuk én fiatalabb korosztályban vagyok,meg feléjük nyitok (18-20/21),de durva,ha már az elvileg érettebb kategóriában is ilyen nehéz maga a kommunikációs rész.

2021. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen őszinte leszek, én inkább vagyok az az ember, aki az elején nehezen találja a hangot a beszélgetőpartnerével. Szükségem lenne egy kis időre, hogy meg tudjak nyílni és tényleg önmagam legyek, magamat adjam. Eddig szinte mindig hamarabb vége lett a beszélgetésnek, sokszor ők nem írtak vissza, de én is eljátszottam ezt jópárszor, mert már annyira erőltetettnek éreztem.
2021. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem ezt a szituációt, olyan mintha te hordanád a gatyát a beszélgetesben, mindig csak te kérdezel, ő meg vissza ír egy-két soros választ, ráadásba semmit mondó válaszokat. Te meg folyamatosan írod a kérdéseket, nem valaszol mindegyikre stbi.. borzalmas, kezdem én is azt érezni, hogy kiégek.. pedig fiatal vagyok még nagyon 😅
2021. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most itt rá írnánk egymásra, és kiderülne, hogy ki tűnik el és kinem :D

23/L/L

2021. márc. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a fiatalabb kategóriából való vagyok (kb. 17-24-ig bármi oké), de valóban nagyon nehéz. Aki nekek szimpatikus, vagy én szeretnék tőle valamit az általában eltűnik. Aki meg esetleg nem tűnik el és még csak nem is pasi, azzal én nem érzem a közös hangot. Élőben meg ugye a covid miatt nehéz ismerkedni, meg amúgy se hiszem hogy mernék. Úgyhogy marad az online, na de itt meg ez a helyzet :(

Mondjuk én bi vagyok, viszont lányokkal szeretnék ismerkedni, így ugyanolyan elkeserítő a helyzet. Már amikor egyáltalán visszaírnak azután, hogy ez az infó kiderült :D

2021. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írhattok, én is szeretnék nővel ismerkedni. :)

34 N

2021. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen ismerkednék :)

17L

2021. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!