Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy valószínűleg a saját nememhez vonzódok?!

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
"valószínűleg?"
2021. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a legegyszerübb, ha megmondod, hogy egy nagyon fontos dologról szeretnél velük beszélni, leültök és elmondod nekik. Nincs ebben semmi kivetni való. Ha nyitottak és elfogadóak akkor nem lesz semmi gond, ha te már elfogadtad magad ök is el fognak, és ugyanúgy szeretni fognak. Ha nagyon nem megy neked személyesen akkor írhatsz egy levelet is amit otthagysz reggel hogy elolvassák, de a személyes közlést javaslom inkább, az növeli a te önbizalmadat is. Ha a szüleidnek el mered mondani akkor késöbb más helyzetekben sem fog akkora problémát okozni.

Légy bátor, és sok sikert, majd írd meg hogy ment :)

2021. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok volt bár több barátom viszont érzelem mentesek voltak a kapcsolatok. Most van egy lány aki az első barátnőm és szerelmet érzek iránta. Nem tudom magamba hova tenni ezt az érzést. Igazából nem is tudom, hogy mi van most velem de jelenleg úgy érzem, hogy a lányokhoz vonzódom.
2021. márc. 31. 08:43
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy se mondd el. Gondolom nem a szüleid előtt akartok csókolózni. Csak viselkedjetek természetesen, majd rákérdeznek, hogy mi van, ha leesik nekik.


Az én lányom mondjuk simán közölte velünk, hogy ő biszexuális. Nálunk ez nem tabu.

2021. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg testi kapcsolat nem volt, nem erőltetném.
2021. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Az én lányom mondjuk simán közölte velünk, hogy ő biszexuális. Nálunk ez nem tabu.”

De jó, hogy vannak ilyen szülők.

2021. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagy leszbi. Biszex vagy. Ne mondd el. Elmúlik a szerelem hamar. Találkozol egy normális pasival, simân belezúghatsz.
2021. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

7 vagyok

A párom is biszex. Találkozik a barátnőjével amikor csak kedvük van. Van hogy hozzánk hozza. Nem zavar.

A szülei tudják de nem beszèlnek róla.

Különben is A SZEXUALITÁS MAGÁNÜGY. Senkinek semmi köze hozzà.

2021. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek is, próbáld ki, legyél biztos benne, kalandozz és ha már érzed, akkor mond el.
2021. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%

Minek mondanád el? Lehet csak divatleszbi vagy.

Pár év múlva a férjed melett már csak egy kaland lesz.

2021. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!