Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan akinek külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek külföldi barátnője van? Hogyan jöttetek össze? :D

Figyelt kérdés
Meg írjátok le hová valósi a barátnőtök :D Esetleg kort is írhattok.

2021. ápr. 9. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én barátnőm osztrák

cserediák programban voltam kint Ausztriában és ott ismerkedtünk meg a koliban

2021. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lengyel a barátnőm.


Én írok, ő olvas. Az egyik történetem alá rendszeresen kommentelt, már akkor tudtam, hogy jobban is meg szeretném ismerni. Nem tudom miért, de valami nagyon vonzott benne, pedig nem is tudtam róla szinte semmit. Idegen volt számomra, de mégis nagyon megfogott benne valami és közelebb akartam kerülni hozzá. Szóval amint adódott egy lehetőség, elértem, hogy privátban rámírjon :D Két hónap sem telt és összejöttünk. Egy éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. 19 és 24 évesek vagyunk :)

2021. ápr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy suliba jártam egy etióp lánnyal,akit osztrákok fogadtak örökbe.Szeretett volna velem összejönni,de nekem akkor épp volt barátnőm.Már egy kicsit sajnálom,hogy nem lett köztünk semmi,szeretetre méltóbb volt az exemnél.
2021. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!