Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők és normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és normális férfiak válaszát várom! A nők miért ítélik el, ha egy férfinek keleti (közel- vagy távol-keleti) barátnője, felesége van?

Figyelt kérdés

Elég sok nő elítéli azokat a magyar férfiakat akiknek keleti barátnője, párja, felesége van.


Érdekes módon abban nincs semmi rossz ha egy magyar nő nyugat-európai férfival van együtt.

Sőt hú, de meg is értik, mert azok a pasik mindenben mennyivel jobbak, tisztelik a nőt, stb...


Legyen!

De akkor ugyanez a helyzet pepitában.

A keleti nők mennyivel jobbak mindenben és így tovább.


A felállás ugyanaz. A nő keletebbi eggyel, a férfi nyugatabbi eggyel.



Egyébként én nem ítélem el ha egy magyar nő nyugati férfival jön össze akár itthon akár külföldre költözve.

Többek között azért sem, mert ha ezt akarja akkor úgyis ezt akarja és az számít.

Elítélni ezt az álszent rosszindulatú kettősséget ítélem el.



Azt is el szokták mondani, hogy volt több magyar pasijuk és volt nem magyar is, ég és föld a különbség.

Oké.

Nekem is volt jó pár magyar barátnőm tizenévesen is meg később felnőtten is.

Aztán volt nem magyar is.


Ugyanaz a helyzet.



Nők válaszát várom és nem gyűlölködő évek óta nő nélküli férfiakét.

Vagy olyan férfiakét akik nem az utóbbi kategória.



2021. jan. 15. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Mutatsz nekünk forrásokat erről?

Nem ismerek olyanokat akik lenéznének emiatt bárkit is. Mindenki azzal jön össze, akivel szeretne.

2021. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem alapból nem érdekel, idegen férfiaknak ki a feleségük, az meg végképp nem, hogy ázsiai vagy egyéb.
2021. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt tudom írni, hogy hagyján, hogy nem ítéllek el érte, de még csak nem is érdekel, hogy kivel vagy. 100%, hogy az életben nem fogunk találkozni, miért érdekelne?

Sok boldogságot!

2021. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%

Ez inkább nyugat-európában fordul elő, ahol ez "csúnya dolog" egy nagyon szűk réteg szerint - akik elég képmutatóak, mert általában arab vagy afrikai férfivel vannak - és innen jön a kérdés, hogy az egyik miért "csúnya dolog" a másik miért "szép dolog"?


De a kérdés nem lényeges, mivel ez egy szűk réteg bohóckodása csak, ők azok akik dárdával rohannak bele a jelzőlámpa-ember külsejébe "túl férfias!", meg ilyesmik.



Magyarországon meg van egy réteg akik minden külföldit utálnak, még a határon túl élő magyarokat is, meg egy másik akik szerint a magyarok hulladékok és BEZZEG MINDENKI MÁS mennyire király. Mindkét szélsőség undorító. Kerülni kell az ilyen embereket!

2021. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ki ítélt el ezért? A kollégámnak kínai a felesége. Senki nem ítélte ezért el. Sőt, volt, hogy egyszer csak beugrott gyorsan valami papírokért és vele volt a gyerek is. Hát mindenki körbeugrálta a gyereket, hogy milyen aranyos, meg jaaj de kis drága, nem kér-e egy kis sütit. Szóval senki nem ítélkezett felette.
2021. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy van masszívan elítélve: az a férfi, aki őt csendben kiszolgáló, tökéletesen engedelmes kis thai lányt importál magának. és azért van elítélve, mert jelen normáink ez minden, csak nem párkapcsolat.
2021. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Statisztika meg forrás nem lesz, mert nyilván te is tudod, hogy nem tudományos munkáról van szó, hanem a való életről. (Amúgy simán lehet, hogy ezen a fórumon is találnánk ha keresnénk ilyen példákat.)


A való életben én már nem egy ilyet hallottam és nem egyedi.


Mindenki azzal jön össze akivel szeretne, ahogy az első is írta, én is ezt támogatom.


A második válasz is tökéletes, én is így gondolkodok, csak a kérdés arról szól, hogy nem mindenki.


3:

Szerintem átjöhetne a lényeg hogy nem az a kérdés hogy konkrétan téged érdekel-e konkrétan az én életem, hanem általában ez a jelenség miért van.



Amúgy ha ti azokhoz tartoztok akik még csak nem is hallottak ilyen véleményekről támadásokról akkor kezdelek irigyelni titeket.

2021. jan. 15. 13:54
 8/30 anonim ***** válasza:
*jelen normáink _szerint_ ez minden, csak nem párkapcsolat
2021. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek egyetlen nőt sem, aki elítélne egy ilyen kapcsolatot. Max. akkor, ha a pl. ilyen feleségközvetítőn keresztül érkezik, ahol a legtöbbször gazdag férfiak használnak ki szegény sorból kitörni akaró nőket, vagy egyéb kirívó dolog. Esetleg, ha egy pasi bejön neki, aki mindig ázsiai nőket választ helyette, és ebbe belezakkan, de az ilyen meg mániákus.

A legtöbb nő tojik rá magasról, hogy egy idegen férfi, akitől nem akar semmit, kivel jön össze. Max. a rasszisták és nagy fajvédők akarnak még beleszólni, de ők meg kb. mindenbe.

Amúgy néhány pasas pörög itt azon, hogy milyen dolog az, ha egy fehér nő összejön egy négerrel. Na, ez a kettő ugyanaz a kategória. Szóval nincs itt semmiféle kettőség, mindkét oldalon vannak hülyék, akiknek nincs jobb dolga, mint mások életével foglalkozni.

2021. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
15%

6.


És a svéd "batikbanya" jelenség az mennyivel másabb, vagy különb? Ők is ezt csinálják, hogy "befogadnak" vagy házasodnak egy arab vagy afrikai bevándorlóval, akit utána lehet csicskáztatni meg zsarolni.


Ugyanezt amcsi barátaink is eljátsszák, különösen a szláv nőkkel és a latin férfiakkal.

2021. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!