Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok között mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között mennyire gyakori, hogy csókolóznak, vagy akár szexelnek is a legjobb barátnőjükkel?

Figyelt kérdés

Elősorban lányok véleményét várom. Fordult már elő veletek, hogy valamilyen intim dolog történt köztetek és a legjobb barátnőtök között? Meddig mentetek el? Megmaradt a barátság, vagy megbántátok?

Én sosem lennék képes ilyesmire, de azért kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre / történeteitekre.

19/L



2021. ápr. 21. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Csók, es petting volt
2021. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Mi kétszer lefeküdtünk. Nem bántuk meg, de nem lettünk leszbikusok. Most már párjaink is vannak.

Nagyon szeretem a legjobb barátnőmet, de ez nem szerelem volt. Heves baráti érzelmek + egy kis kíváncsiság, mi lenne ha.

2021. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Két biszex között előfordulhat, a csók inkább buliban pasihúzás, polgárpukkasztásból. Egyébként két ellenkező nemű barát sem pattan feltétlenül össze, mindig esete válogatja. Ha a barátnőddel szeretnél "valamit" akkor előbb tudd meg ad.1. biszex-e, ad.2. vonzónak talál-e és csak utána kezdeményezz.
2021. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb barátnőmmel nem tudnám elképzelni, de más barátnőimmel volt már minden.
2021. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Csókoloztam a barátnőmmel kíváncsiságból.L
2021. ápr. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) Nekem elsőre nagyon fura volt, amikor erről a témáról hallottam, de akkor úgy tűnik, hogy ez elég gyakori jelenség.

Amúgy nem tudom, ki az az ember, aki csak azért nézi meg a kérdést, hogy minden választ lepontozzon...

2021. ápr. 22. 10:05
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Csók buliban megesik

De nem szexelunk

2021. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Akkor senki nem normális , mert nem nagyon tudok olyan lányt mondani, aki ne smárolt volna még soha lánnyal.
2021. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Én legalább nem hiszem azt hogy én döntöm el mi a normális, és mi nem az.

Nincs is időm homofób idiótákra úgyhogy szevasz.

2021. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Kedves utolsó!

A normális egy teljesen relatív fogalom. A náci Németországban például normális volt a zsidók mészárlása. A homoszexualitás is normális volt az ókori Görögországban, vagy az ókori Rómában. A kereszténység elterjedésével kezdték büntetni.

A természetre nem értem miért hivatkozol, rengeteg mindent teszünk és használunk nap mint nap, ami nem természetes. De az állatvilágban is vannak homoszexuális egyedek, több mint 500 fajnál fellelhető, úgyhogy kétlem hogy annyira természetellenes lenne.

A ferde hajlamról annyit hogy a WHO 1990 óta nem nyilvánítja betegségnek.

A többi érved harmatgyenge.

Már csak azt nem értem miért frusztrálnak téged ennyire a melegek?

2021. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!