Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok,hölgyek csókolóztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,hölgyek csókolóztatok már lánnyal ? Ha igen milyen volt? Jobb volt mint egy fiúval ? ismerősötök volt az a személy vagy nem ismertétek? megismételnétek ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
Életkort ha kérhetem írjatok.Előre is köszönöm a válaszokat. További szép napot/estét. :D

2021. ápr. 22. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Csókolóztam igen, le is feküdtem lánnyal. Nem tudom hogy jobb-e mint pasival, mert velük sosem kezdtem ismerkedni. Nem izgatnak a férfiak, biztos rosszabb lenne velük lenni konkrétan szenvedés.
2021. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Biszex vagyok jó volt jobb mint egy pasival,barátnőm volt.Még fogok is csókolózni.33N
2021. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Csicuki ***** válasza:
97%

Csókolóztam a barátnömmel meg egy olyan csajjal akit nem ismertem előtte


Inkább a kívancsiság hajtott mint bármi más nem rossz sokkal finomabb volt mint a pasikkal de a pasikkal az igazi nekem


21N

2021. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert biszex vagyok. Sokkal jobb nekem mint pasikkal.
2021. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Majdnem minden jobb lánnyal, kivéve az, hogy a pasinak van farka.
2021. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az se kivétel. :D
2021. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Lánnyal lenni sokkal jobb. A férfiak vagy nőgyűlölők vagy azt se tudjá mi jó nekem. Egy nő finomabb és mindig ott érintett ahol kellett. Egy pasi sosem ott fogott meg és olyan gyengeséggel, figyelemmel amit én akartam. Mindig csak a saját kielégülésük a cél... Nem szeretem a pasikat semmilyen téren. Persze, ha nincs hozzájuk közöm, nem hajtanak rám akkor semmi bajom velük. :)
2021. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lánnyal, pasikkal ha nem tolta le a torkomon a nyelvét akkor vagy semleges volt vagy rossz.
2021. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen buliban

Semmi extra, puhább az ajka ennyi

2021. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Ezzel a kérdéssel az a baj, hogy nagyon nem mindegy hogy hetero, leszbikus vagy biszex lány válaszol. Biszexek adják a legrelevánsabb választ szerintem.
2021. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!