Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire befolyásolta az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolta az életeteket az első szexuális élmény?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan arra gondolok h hogyan alakult ki ki vezettet bele és hogy ennek mi lett a következménye?:)

Nálam az első szexuális élmény annyira meghatározó volt h amiket ott átéltem tapasztaltam a mai napig megmaradt :)


2021. máj. 14. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagyon meghatározó volt, nekem is kihat az életemre.
2021. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt meghatározó, sajnos nem is szerelem volt, a csaj jó volt, de kb fadarab, és el sem hitte hogy nekem az első, azt hitte viccelek (már főiskolás voltam)

A következő, ami már szerelem volt, sokkal meghatározóbb lett.

2021. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Nekem azért volt meghatározó, mert a lány akivel elvesztettem a szüzességem (én 21 voltam, ő 20) 2 hét után elhagyott. Azóta is fél év volt a leghosszabb kapcsolatom. A szexben nincs gondom, szexelni jól tudok, de párkapcsolat kialakításával annál inkább.


27/F

2021. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 ez mind nagyon jo :)

Csak ez leszbikus kategória :D

2021. máj. 14. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek meghatározó így vagy úgy.

Én szerencsés vagyok, mert egy nyitott csajszi volt az első komoly barátnő aki minden hülyeségemre, vevő volt, nem mondott kategórikusan nemet semmire, max volt amire várni kellett, mire elhatározta magát, hogy ő is ki akarja próbálni. Vele nagyon sok dolgot kipróbáltam, megéltem, és a legextrémebb dolgok is hozzá köthetők, van amit azóta sem sikerült mással.

Így több okból is meghatározó, de mindenképpen egy nagon pozitív élmény.

2021. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első lány akivel voltam, nem tetszett nekem és nem is szerettem. Azért mentem bele a kapcsolatba, mert szerettem volna tudni, hogy milyen kapcsolatban lenni és milyen a szex. Akkor voltam 20 éves. Azóta sokkal határozottabb, céltudatosabb és magabiztosabb vagyok.
2021. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!