Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyiket választanád? Lányod

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? Lányod

Figyelt kérdés
A lányodat pasik dugják meg, vagy leszbi/bi legyen?

2021. máj. 27. 01:02
A kérdező szavazást indított:
Leszbi/bi
Hetero
66 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Leszbi.


De ez régi téma, miért jó az ha szutykos sittes csávó keffenti meg a lányod, nem inkább egy másik csaj akitől nem kap fertőt meg kevésbé sérűl mentálisan? 23 éves csávó vagyok, de ha lányom lenne titkon örülnék neki ha leszbi lenne, nem, nem kérnék tőle videót, nem vagyok annyira beteg csődtömeg, hogy a saját véremet lássam vissza úgy..

2021. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

1!

Ha egy "szutykos sittes csávó keffenti meg" a lányodat, akkor nem a pasit kéne szapulni, hanem a kis hercegnődet;)

2021. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
#2 van a rokonságba egy lány, anyja bankos apja ügyvéd sosem volt vele baj, volt egy informatikus barátja, srác hihetetlen dumás volt, nagyon bírtam, mindenki bírta , csaj meg egy sittes csávóval jött össze és csalta ahogy tudta szegényt. Családi háttér stabil, jó baráti kör is elég jó arc volt, tehat soha egy lopás, egy verekedés, erre meg.. az a baj, hogy a lányok többségébe be van kódolva, hogy alázza szét egy tetves böris szutyok vagy arra hajazó tetű.
2021. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Dugják pasik.
2021. máj. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, úgysem tehetsz egyiket ellen sem.
2021. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan mindegy. Csak ne féljen elmondani, hogy miről van szó. És ne legyen terhes lehetőleg.
2021. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Elég kevés a leszbikus (a bi-k 90%-a pedig heteró kapcsolatban van), szóval szerintem jobb dolga lenne heteróként. Több lenne a hal a vízben.
2021. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Legyen biszexualis

Es akkor nem kell valasztani 🙂

2021. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Vuk-91 ***** válasza:
84%
Biszexuális, de nem irányultság kérdése legyen, hanem felelősség kérdése. A lánynak meg kell tanulnia, kit kell kerülni, és kivel érdemes próbálni. Azt is el kell fogadtatni vele, hogy nincsen konfliktusmentes, tökéletes kapcsolat, akár saját, akár ellenkező nemű a párja, és akármilyen jelleme legyen neki, sokszor a fogyatékkal élőket se kíméli a valóság.
2021. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Biszex! Én is az vagyok, és ezt az élet ajándékának tartom!

Mindkét nem hatalmas orgazmust tud okozni.

2021. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!