Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha gyereket szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereket szeretnétek egyszer vállalni, hajlandóak lennétek mondjuk egy meleg párral megpróbálni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk közös megegyezés alapján belemennétek-e ilyesmibe. A meleg páros szexelne egymással, mikor már a csúcsra érnének, akkor jönne a váltás, és beleülnének a nők, hogy oda élvezzenek a pasik a terhesség érdekében. Jó esetben pár nap próba után, de lehet, hogy azonnal sikerülne. (Mondjuk ez akkor volna hatékony, ha mindkét nő beleegyezne, hogy 2 gyerek legyen, amit szétoszthatnak.) Ki vállalna be ilyen akciót? Aki nem, miért nem? (Azt ugye tudjuk, hogy az örökbefogadás és a lombik program hosszú, drága folyamatok.)

2021. máj. 27. 20:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%
10-es az én válaszom az első. Nem is olvastam a tiédet, de látom még a véleményem sem lehet azonos a tiéddel... Vagy már egy sima válszt is így irigyelnek az emberek a másiktól?? Wtf
2021. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Na persze, ha olyan könnyű lenne fecskendővel elintézni házilag, akkor miért nincs minden párkapcsolatban lévő leszbikus párnak még gyereke, aki akar?

Mintha az annyi lenne, hogy kiverik, te beadagolod és már meg is volna...

Kockázatokról egyáltalán tudtok valamit? Utána olvastok ilyesminek, mielőtt komolyan meg is csináljátok?

Választhatsz akár donort, de lombikozol klinikán, fizetsz érte, kiadod a pénzt, igen.

Vagy kísérletezel házilag ezzel a "csodás" módszerrel. Mikor a sperma, ami a férfi nemiszervből lövell frissen, sokkal hatékonyabb, és garantáltabb módszer a lendület miatt, amit fecskendővel soha nem érhetsz el.

Tegyük fel, hogy mégis megcsinálod. De elég nagy szerencse kéne, hogy elsőre sikerüljön, attól hogy magadba spricceled a már nem is friss spermát, aztán feltámasztott lábakkal ülsz egy darabig. Aztán kíváncsi lennék, ki olyan vállalkozó szellemű donor, aki a huszadik sikertelen teherbe esés kísérlet után is vígan veri ki nektek a szerszámát.

Na meg persze, ha sikerülne. A fecskendő lehet hogy megsérti a spermát, miközben felszívod. Mi lesz, ha beteg gyereked születik emiatt?

Komolyan nem gondoltok bele, hogy ez mekkora hülyeség??? Senki ilyet ne próbáljon inkább.

2021. máj. 27. 21:57
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te ostoba vagy. Mi az hogy a fecskendővel nem lehet akkorát lővellni?? Sokszor a férfi farkából sak csordogál a sperma mégis teherbe esnek a nők. A fecskendővel pont hogy mélyebbre lehet nyomni és nagyobbat lehet lőni amit megjegyeznék hogy nem is azon múlik, ugyanis a sperma tud mozogni... És fecskendővel hogy a rákba lehetne megsérteni?? Egy pár száz nanométeres spermiumot??? Biológiából gondolom megbuktál. Mi az hogy "nem friss" atyaég, szerinted a spermabeültetésnél friss az anyag, ott verte ki előtted valaki?? Nem. Lehet hogy hónapokig áll a fagyasztóban. Erre meg azt mondog hogy az 5-10 perces légmentesen elzárt sperma már nem jó. Beteg vagy. A selejt sérült spermiumok nem képesek a megtermékenyítésre. Beelőzi az a több millió egészséges, ami elúszik mellette. Ekkora agyhalottat. Pedig azt hittem csak a kérdésed hülyeség, de úgy tűnik ilyen az értelmi szinted is. Figyel, ha te bele akarsz ülni egy f@szba hát csináld. Te dolgod. De ahogy látod, ez a gondolkodás nem normális.
2021. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

#11 Afütyköst nem olvastad az 5öst. :) Ugyanaz a szóhasználat, ugyanaz az indulat van benne. Az első válaszban meg nem volt ilyen rész:



,,És benne volt a válaszomban: minek a f@szomnak szenvednék 9 hónapot hoy aztán ingyen odaadjam két pasinak??"


Lehet azonos és nem, nem irigylem. Egyszerűen csak zavar, hogyha valaki az én tollaimmal ékeskedik. De szerintem ezzel mindenki így van.


Jelentősége amúgy nincs a dolognak, úgyhogy nyugodtan valld be, legalább magadnak. :D

2021. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
Az első válaszban nem volt ilyen, de az 5ösben szószerint igen*
2021. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%
14-15 akadj már le róla basszus, mintha ez lenne a legnagyobb gondod az életben. Nem regényt vagy novellát írtál, egyébként mikor én írtam a válaszomat nem olvastam a tiédet. Egy gyerekkel beszélek? Örülj neki hogy hasonló véleményen vagyok, ne pedig kiakadj mint egy ovis. Atyaég...
2021. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%

Akik ebbe belemennenek, nyilván maguk is szeretnének gyereket, ezek szerint sajatot es olyan férfitól, akiben megbíznak. Nagyon furcsa, hogy sokan azt írjak, miért ő szenvedjen vele 9 hónapot, a férfi meg csak berakja és 15masodperc mulva meg kiveszi. Ez nagyon erős leegyszerusites. Megertem ha valakinek ez nem oké mert undorító, mert nem tetszik neki de azért tartozkodjunk már az ilyen férfi gyulolo kijelentésektol. Na meg hogy még a végén elkap valamit a férfitól... Kérdezem én, a nőkben nem lehet nemi betegseg? Milyen hülyeség ez is.

Lényeg, hogy ha mindkét fél (vagyis mindkét pár) belement, akkor nem így kell nézni a dolgokat

2021. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező te tényleg egy nagy ostoba barom vagy, ahogy 13-as írta, és neki ráadásul teljesen igaz is van, mindenben amit leírt! Egy leszbikus nő, soha nem fog semmilyen szinten férfival szexuális kapcsolatot teremteni, (még ha meleg a férfi(ak) akkor sem) számukra a férfi test nem vonzó, sőt ! Nagyon sok lány pár szeretne meleg párral közösen színes családot alapítani, de vagy ilyen ostobákba futnak bele mint te, vagy már az elején olyan elvárások vannak ami miatt inkább vissza lépnek!

Tudom tapasztalatból, nem egy lány párnak segítettem már, és mesélték ezeket a dolgokat! Egyébként ha hiszed, ha nem, csak fecskendős módszerrel, és többen vannak azok, akiknek rögtön az első hónapban sikerült, mint azok, akiknek mások, vagy harmadikra jött össze! Igen vannak dolgok amire figyelni kell, de inkább ezt választják mint a szexet férfival! Mivel ők sem akarnak mindenáron babát!

2021. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%

"Nagyon furcsa, hogy sokan azt írjak, miért ő szenvedjen vele 9 hónapot, a férfi meg csak berakja és 15masodperc mulva meg kiveszi. Ez nagyon erős leegyszerusites. Megertem ha valakinek ez nem oké mert undorító, mert nem tetszik neki de azért tartozkodjunk már az ilyen férfi gyulolo kijelentésektol."


Nehogy már férfigyűlölő legyen valaki azért, mert megszül egy gyereket és nem akarja azt dalolva és vidáman átadni egy férfi párnak. Lehet hogy jó dolog a béranyaság, de aki nem akarná ezt, az miért lenne férfigyűlölő?

2021. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
3%

Nem azért férfigyulolo, mert megszul egy gyereket, hanem azért, mert egy gyerekhez két fél kell, egy nő és egy férfi. Igen, nagyobb teher van a nőkön, ehhez kétség sem fér,de ne csináljunk úgy, mintha az apa nem létezne,mi az, hogy nem akarja neki odaadni? Mint valami dolgot...

Nem a béranyasagrol beszéltem, hanem arról, ahol megegyezett a 2 meleg pár, hogy így vállalnak gyereket.

2021. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!