Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként normális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként normális egy ilyen gondolatmenet?

Figyelt kérdés

Mióta élek leszbikusnak vallom magam. Sosem volt szexuális kapcsolatom férfivel, se fiúval. Mégcsak csók sem, tényleg ilyen szinten meleg vagyok. Van párom is, akivel együtt vagyunk már jó pár éve. Lassan 8. Ő és én is femme kategóriában vagyunk, viszont néha átmegy a stílusa listpick-be. Ez azért fontos most (szerintem), mert a férfias vonások nincsenek benne, a férfias vagy fiúsabb nők sem vonzottak soha. A napokban viszont elég erősen gondolkodom azon, hogy lefeküdnék egy férfivel. Ha nem is feküdnék le, de mérhetetlenül kíváncsi lennék, egy férfi hogyan kezel egy nőt az ágyban, én is nőiesen akarok vele viselkedni. Nálunk is inkább párom a fomináns, én szubmusszívebb vagyok, ritkán változik ez. Ha szex végül nem lenne férfivel, mondjuk egy kikötözős táncot szívesen csapnék neki.


Kérlek, ne nézzetek hülyének. Lassan 30 leszek, és szörnyű ez az érzés. A párom biszex, viszont vele semmi ilyet nem tudok megbeszélni. Biztosan megijedne, hogy megcsalom vagy elhagyom, azt természetesen nem is kérném tőle, hogy engedje, hogy mással feküdjek össze. Én vagyok az első nő az életében, úgy tűnik le is élnénk együtt az életünket, megcsalni sosem akarnám vagy tudnám. Viszont megmagyarázhatatlanul vonz a tudat, hogy lefekszem egy férfivel, és nem tudom megélni, vagy legalábbis megpróbálni. Fellángolás, vagy talán valami komolyabb lehet ez?



2021. máj. 28. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis mértékben biszex vagy, azért lángolt fel mert olyan impulzusok értek vagy a környezetedből, de leginkább a kapcsolatodon belül amik ezt a felszínre hozták.
2021. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Én meg világéletemben a hetero férfiak életét éltem, évek ta házas is vagyok, de az elmúlt években néha meg-megjelenik a vágy, hogy kipróbáljam a szexet egy férfival.

Gyakorlatilag ugyanaz a helyzet, mint neked, csak másik irányból közelítve:D


Én úgy vagyok vele, hogy lehet, hogy jó élmény lenne meg esetleg kielégítő meg ilyenek... de a párkapcsolatomba nem fér bele. Szóval offos erre az életre. Ha megnézzük mit nyerhetek és mit veszíthetek, nem nehéz rájönni, hogy nem éri meg belemenni az ilyen vágyakba.

2021. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
El fogsz jutni a megcsalásig... ilyen az ember.
2021. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Igazából én egyáltalán nem próbállak most ezzel rábírni,hogy dobd el a párkapcsolatodat,vagy csald meg a barátnőd,de szerintem várj ezzel még,és ha megmarad az érzés,én azt mondom ne nyomd el. Lehet meg tudnátok beszélni,pláne ha szeret,szerintem az a legjobb ha kiteljesedhet a másik,nem pedig be van korlátozva (amikor amúgy is be vagyunk ugye szabályok stb),nem egy rendszer ez. Meg ugye egy élet,ha nem éled meg a vágyaidat,akkor maximum bánni fogod,és az nem a legjobb érzés,mert többet nem is tudod megélni. Amúgy teljesen normális szerintem,hogy változatosságot akarsz,és főleg ahogy tapasztal az ember,lát,hall dolgokat úgy nyílnak ki előtte az ajtók. Meg igazából írtad,hogy 30 leszel,szerintem ez is egy ilyen új korszakba lépés és emiatt is lehet. Meg mivel régen nem tapasztaltál,azt félretetted,és most jön ki.
2021. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikusként nem. Akkor biszex vagy ezek szerint (szexuàlisan, érzelmileg meg leszbikus). Sok biszex később jön rá hogy a nőket is szereti. Te meg később jöttél rá hogy a pasikat is.
2021. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Beszéljétek meg, hogy 3-ba csináljátok. Talán a barátnőd is örülne neki, csak nem meri elmondani. Kommunikáció!!!
2021. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Már régóta szerettem volna erre a kérdésre felelni. És most összeszedtem a gondolataimat. Én egészen más oldalról közelítem meg ezt a kérdést.

Én azt mondom, irány a rossszlanyok.hu és ott keress egy olyan férfit, aki megfelel az elképzeléseidnek! Mert Igen, bármilyen hihetetlennek is tűnik, férfiak is hirdetnek ott.

De miért mondom én ezt, hogy ott keres…

Azért, mert sokkal könnyebb úgy. A neten sok a kamus! Évekbe telhet mire van olyan szerencséd, hogy kifogod azt, aki szimpatikus.

Aztán jönnek az átverések stb. stb. sorolhatnám! De ha a rosszlányokon keresel ott is rengeteg a szimpatikus bemutatkozás. Ott nincs mellébeszélés. Ott te választasz!

Igaz nem sokszor, de volt már rá példa, hogy onnan választottam egy-egy hölgyet és az egyikük úgy megfogott, hogy azóta csakis őt keresem fel, (már amikor nincs kapcsolatom) Én amúgy egy heteroszexuális férfi vagyok. Aki mozgássérült. Ezért döntöttem emellett a megoldás mellett ahelyett, hogy a csodára várnék.

Te se várj a csodára inkább szerezz egy csodás élményt magadnak! Válaszd ki azt a férfit a rosszlányokról akit elképzeltél a fantáziáidban! Aztán lesz, ami lesz! Csak hagyd, hogy megtörténjen…

2021. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!